20 مورد از مزایای بیستِ شبکه بازاریابی بیزیکت در مقایسه با شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای:

 1. در بیزیکت هیچ نوع و هیچ رده‌ای برای زیرشاخه و سرشاخه وجود ندارد و هر کس فقط در یک رده از تلاش کار خود سود می‌برد.
 2. در بیزیکت هیچ اجباری به خرید هیچ کالایی وجود ندارد، ولی در بازاریابی شبکه‌ای شما نیامده باید فلان مقدار کالا خرید کنید!
 3. در بیزیکت هیچ پولی از هیچ کسی بدون رضایت و یا نیاز وی برای خرید کالا اخذ نمی‌شود و خرید همه چیز اختیاری و آزاد است.
 4. در بازاریابی شبکه‌ای شما اغلب مشتری را جذب می‌کنید، در بیزیکت هدف اصلی جذب فروشندگان: اصناف و مشاغل خانگی است.
 5. در شبکه‌های دیگر فقط کالاهای چند برند خاص عرضه می‌شود، هدف بیزیکت کمک به رشد فروش تولیدات مشاغل خانگی است.
 6. در بازاریابی شبکه‌‌ای تعداد بسیار محدودی کالا قابل معامله است، ولی در بیزیکت تنوع کالاهای قابل خرید و فروش نامحدود است.
 7. در سایر شبکه‌ها شما باید از فلان کالاها بخرید و بعد بفروشید، در بیزیکت شما خودتان می‌توانید عرضه‌کننده کالاهای خود باشید.
 8. بیزیکت همه نیازهای روزمره مردم از هر رده کالایی: خوراک، پوشاک و ... و هر رده خدماتی: مشاوره، آموزش و ... را برطرف می‌کند.
 9. در بیزیکت شما هم از معرفی خریدار و هم از معرفی فروشنده سود می‌برید. یعنی در یک معامله ممکن است دوبار پورسانت بگیرید.
 10. در بیزیکت همه از هم سود می‌برند و هرقدر بیزیکت بزرگ‌تر شود، سود آن برای همه بیش‌تر خواهد شد. شعار ما: از همه برای همه.
 11. با فعالیت منصفانه و بی‌منت در بیزیکت، نه خود شما بعداً عذاب وجدان می‌گیرید، و نه دیگران اسامی خاص ... روی شما می‌گذارند!
 12. در بیزیکت می‌‌توان هر نوع خدمات را هم بازاریابی کرد و پورسانت گرفت، ولی در بازاریابی‌های شبکه‌ای چنین موردی اصلاً وجود ندارد.
 13. در بازاریابی شبکه‌ای هر شخص برای سرشاخه شدن مجبور به کلی تلاش برای مخ‌زدن دیگران است!! در بیزیکت نیازی به این‌ نیست!
 14. در شبکه‌های دیگر شما فقط می‌توانید شفاهی و حضوری کار بکنید، در بیزیکت چندین روش بازاریابی غیرحضوری قابل استفاده است.
 15. امکانات کاربردی خاص که بیزیکت برای ارتباط کاری آنلاین و زنده و افزایش درآمد دارد، هیچ سایت دیگری یک‌دهم‌اش! را هم ندارد.
 16. حضور و فعالیت در بیزیکت به زودی به یک نیاز و کار همگانی تبدیل می‌شود. هرکس زودتر فعالیت کند، مادام‌العمر برنده خواهد بود.
 17. در بیزیکت هر خرید و فروشی امتیازی دربردارد و کسی خلاف کند با اخطار و تعطیلی مواجه می‌شود و مصرف‌کننده برنده خواهد بود.
 18. پتانسیل کسب درآمد در بیزیکت بسیار بیش‌تر از شرکت‌های شبکه‌ای است. این‌ یک نیاز عمومی است، آن یک اجبار غیرضروری است.
 19. هدف بیزیکت کمک به افزایش درآمد‌ها و کاهش هزینه‌های همه مردم کشور است، در سایر شبکه‌ها فقط نفع عده‌ای قلیل مطرح است.
 20. کار با بیزیکت با هر نوع گوشی موبایل از هر نقطه کشور در هر لحظه ممکن است و هیچ نوع محدودیت زمانی و جغرافیایی وجود ندارد.

شیوه کسب درآمد دایمی و بی‌نظیر از بیزیکت