گزارشات مالی من

شفاف‌ترین سیستم مالی ممکن برای یک سایت تجاری را با این گزینه در بیزیکت خواهید دید. کلیه تراکنش‌های مالی شما از قبیل هر نوع خرید اعتبار، خرید عضویت، خرید و فروش کالا، خرید و فروش فایل، خرید و فروش خدمات، هر نوع و هر ریال! کسب درآمد از بابت پورسانت درآمد افراد معرفی شده توسط شما به بیزیکت و ... به طور کامل، دقیق ، شفاف و ریز به ریز در این بخش برای شما قابل مشاهده است.

مبلغ فعلی موجودی شما، هم در این قسمت، و هم در زمان ورود به بیزیکت از طریق صفحه "بیزیکت من" به روشنی قابل مشاهده است. شما در هر زمان می‌توانید با گزینه "درخواست پرداخت" موجودی خود را درخواست کنید تا به حساب بانکی معرفی شده توسط خودتان واریز گردد.

درخواست پرداخت

طبق توضیح مربوطه، شما در هر زمان می‌توانید مبلغ موجودی خود در بیزیکت را درخواست کنید. برای این کار با شرط این‌که قبلاً حساب بانکی مناسب و متعلق به خودتان را معرفی کرده باشید، با این گزینه فقط کافی است در کادر "مقدار برداشت" میزان عددی مد نظر خودتان را متناسب با میزان موجودی خود مشخص کنید و اگر توضیحاتی هم لازم است در کادر توضیحات وارد کنید و در نهایت روی "ارسال درخواست" کلیک کنید.

مطمئن باشید مبلغ درخواستی شما (به شرط داشتن اعتبار لازم در حساب‌تان) حداکثر تا 48 ساعت بعد در حساب بانکی معرفی شده توسط خود شما خواهد بود.

ضمن این‌که لیست درخواست‌های قبلی شما هم در همین صفحه قابل مشاهده است و زمان واریز آن‌ها را با تاریخ مربوطه خواهید دید.

کد درآمدسـاز من

یکی از امکانات بسیار ویژه درآمدزایی بیزیکت، امکان فعالیت شما در این سایت بدون هیج زحمتی است! شما می‌توانید با یک حرکت خیلی کوچک، ‌با دعوت دوستان خودتان یا با دعوت مخاطبان خودتان در سایر سایت‌ها و شبکه‌ها و یا فعالیت به صورت حضوری و فیزیکی با دعوت از آشنایان و اصناف محله و ... به عضویت و فعالیت در بیزیکت، در درآمد آن‌ها از بیزیکت شریک شوید.

برای استفاده از این امکان بسیار آسان، کافی است این گزینه را فعال کنید. با کلیک روی این گزینه شما وارد صفحه فعال‌سازی این کد خواهید شد. تا زمانی که کد افیلییت خودتان را در بیزیکت فعال نکنید این گزینه برای شما کاربرد نخواهد داشت. در اولین کلیک روی این گزینه، کد افیلیت شما فعال می‌شود و با توضیحی که در صفحه مربوطه هم آمده است شما می‌توانید با ثبت لینک اختصاص داده شده به شما در هر کجای اینترنت، دوستان خودتان را به بیزیکت دعوت کنید.

با این کار هر کسی که با لینک شما به بیزیکت بیاید و در آن ثبت نام کند، به طور خودکار به عنوان معرفی شده توسط شما ثبت خواهد گردید و از این به بعد هر درآمدی که ایشان به بیزیکت برساند، بخشی از آن درآمد برای شما اختصاص خواهد یافت.

هم‌چنین شما کد معرفی را که بیزیکت برای‌تان اختصاص می‌دهد را می‌توانید به صورت شفاهی به دوستان و آشنایان بدهید و از آن‌ها بخواهید در زمان ثبت‌نام در بیزیکت، در کادر کد معرف، کد عددی مربوط به شما را وارد کنند تا به عنوان شخص معرفی شده توسط شما در بیزیکت ثبت گردند.

لیست نفراتی که به هر یک از دو روش بالا با معرفی شما به سایت بیزیکت وارد و ثبت‌نام می‌کنند، در همین صفحه برای شما دیده خواهد شد.

اگر سایت یا وبلاگ پرمخاطبی دارید یا در فیسبوک یا تلگرام یا اینستاگرام یا ... با دوستان زیادی در ارتباط هستید پیشنهاد می‌کنیم از این امکان بی‌دردسر بیزیکت استفاده کنید و‌ آینده مالی خودتان را پررونق‌تر کنید.

دوستان معرفی شده توسط شما، مادام‌العمر مال شما خواهند بود و پورسانت درآمدشان به حساب شما در بیزیکت اضافه خواهد گردید. مطمئناً ارزش دارد برخی از اصناف بزرگ و معتبر محل و شهر خودتان را تشویق به حضور و فعالیت و فروش اینترنتی در بیزیکت بکنید تا شما هم از این راه بی‌دردسر به درآمدی همیشگی برسید!

هم‌چنین به زودی این نکته هم فراهم می‌شود که شما بتوانید با معرفی خریدار به سایت هم درآمد کسب کنید. یعنی اگر کسی را به بیزیکت معرفی کنید که فروشنده نباشد، ولی به عنوان خریدار از هر از یک فروشگاه‌های بیزیکت خریدی انجام بدهد، از این خرید و پرداختی وی، سهمی هم به شما می‌رسد!

و دقت کنید همه این درآمدها "برای همیشه و مادام‌العمر" است و فقط یکبار شما زحمت می‌کشید، ولی برای همیشه تا زمانی که شخص معرفی شده توسط شما در سایت به عنوان فروشنده یا خریدار فعالیت می‌کند، سهم شما هم محفوظ است.

برای آشنایی با درصد سهم بیزیکت از درآمدهای اشخاص و نیز درصد سهم شخص معرفی‌کننده از این رقم، در فعالیت‌ها و بخش‌های مختلف بیزیکت، صفحه تعرفه‌ها را مشاهده نمایید.

نکته مهم:

این سیستم به هیچ عنوان مشابه شبکه‌های هرمی نیست و فقط در یک سطح برای شخص معرفی شده توسط شما صدق می‌کند و اگر ایشان اشخاص جدیدی را به بیزیکت معرفی کنند، درآمد مربوط به این معرفی ایشان، فقط برای ایشان خواهد بود و ارتباط هرمی وجود نخواهد داشت. هر کس به قدر تلاش خود و معرفی هر نفر، از درآمدهای فرد معرفی شده به صورت مادام‌العمر پورسانت خواهد گرفت و نفرات زیرمجموعه به هیچ‌ عنوان نداریم.

پس اگر خود شما با دعوت دوستی به این بیزیکت آمده‌اید، شما هم می‌توانید با دعوت از دوستان خود از این بخش استفاده کنید و نگران فرصت‌های رفته نباشید.

پورسانتی که به شخص معرفی کننده می‌رسد، از سهم اختصاصی سایت بیزیکت کسر می‌شود و ضرر و خرج اضافی برای فرد معرفی شده ندارد.

معرفی‌شدگان توسط شما

همچنین شما با این گزینه تعداد کل و لیست دقیق نفراتی که توسط شما به یکی از روش‌های فوق به سایت بیزیکت جذب و در آن ثبت‌نام کرده‌اند را خواهید دید و با کلیک روی نام کاربری هر فرد می‌توانید به صورت مستقیم از فعالیت‌های باخبر شوید.

به زودی سیستمی در بیزیکت فعال خواهد شد که علاوه بر سهم شما از درآمدهای ناشی از فروش برای دوستان معرفی شده، ‌از کلیه خریدها و مبالغی که ایشان در بیزیکت صرف می‌کنند نیز سهم و درصدی به شما خواهد رسید و این یعنی بازاری بکر برای همه، تا به درآمدهای ساده و همیشگی دست یابند بدون هیچ زحمتی در آینده.

عضویت حرفه‌ای

عضویت اولیه در بیزیکت برای همه رایگان است. استفاده از بیشتر بخش‌های بیزیکت هم برای همه اعضا میسر است. در عین حال شما در هر زمان که صلاح بدانید می‌توانید نوع عضویت خود را از عضویت رایگان به عضویت حرفه‌ای ارتقا دهید. عضویت حرفه‌ای در بیزیکت 3 پلن مختلف برنزی و نقره‌ای و طلایی دارد. هر نوع عضویت حرفه‌ای دارای میزان دسترسی‌های خاص به برخی بخش‌ها و درصد متفاوت در عملکردهای مالی است.

برای مثال عضو عادی برنزی و رایگان می‌‌تواند فقط تا 50 کالا در فروشگاه خود ثبت کند و باید 9 درصد پورسانت از هر فروش خود را به بیزیکت بدهد، در حالی که با عضویت نقره‌ای در بیزیکت، این اعداد به 200 کالا و 5 درصد پورسانت، با عضویت طلایی به نامحدود کالا و 5 درصد پورسانت و با عضویت VIP به نامحدود کالا و 0 درصد پورسانت به بیزیکت تغییر می‌یابد. البته این اعداد در گذر زمان کمتر خواهند شد!

با گزینه "عضویت حرفه‌ای" شما می‌‌توانید به دلخواه خود نوع عضویت حرفه‌ای و میزان زمان مد نظر برای این عضویت درخواستی را از لیست انتخاب کنید و با پرداخت هزینه مربوطه خواهید دید که نوع عضویت شما به انتخاب شما عوض خواهد شد و متناسب با زمان انتخابی شما (یک ماه یا یک سال) این عضویت و مزایای آن برای شما قابل استفاده خواهد بود.

به محض اتمام زمان عضویت حرفه‌ای خریداری شده توسط شما، نوع عضویت شما به عضویت رایگان برمی‌گردد و مزایای عضویت حرفه‌ای (از جمله تغییر پورسانت‌ها به عضویت عادی) از شما گرفته خواهد شد. لذا بهتر است قبل از اتمام عضویت حرفه‌ای انتخابی خودتان نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. ضمن این‌که دقت کنید پرداخت هزینه عضویت به صورت یک‌ساله شامل تخفیف ویژه خواهد بود.

برای مشاهده میزان دسترسی و تفاوت پلن‌های عضویت صفحه تعرفه‌ها را مشاهده کنید.

افزایش موجودی

در کلیه بخش‌های بیزیکت وقتی بخواهید مبلغی برای خرید کالا یا خدمتی پرداخت کنید دو روش اصلی را در اختیار دارید. پرداخت به صورت آنلاین با اتصال به درگاه بانکی و پرداخت از اعتبار. (البته در خرید کالا از فروشگاه‌های بیزیکت، به شرطی که فروشنده این خدمت را بدهد و فقط وقتی شما همشهری فروشنده باشید امکان پرداخت وجه خرید در محل در زمان دریافت کالا از پیک آورنده هم ممکن است).

منظور از پرداخت از اعتبار یعنی پرداخت مبلغ خرید مد نظر شما از موجودی حساب شما در بیزیکت. این روش بسیار سریع‌تر است و در آن واحد انجام می‌شود و نیازی به ثبت مشخصات کارت بانکی و ... نیست.

برای این‌که همیشه در اعتبار خود در بیزیکت مبلغی داشته باشید تا پرداخت‌های لازم را از اعتبار خود انجام دهید، می‌توانید با استفاده از این گزینه مبلغ دلخواهی (بین 2 هزار تومان تا یک میلیون تومان) را یکبار با درگاه بانکی به حساب بیزیکت خود پرداخت کنید تا در موجودی حساب شما باقی بماند و بتوانید در مواقع نیاز به صورت آسان از این موجودی، مبلغ خریدهای خود را پرداخت نمایید.

شارژ اعتبار پیامک

همان‌طور که در بخش‌های دیگر نیز گفته شده است،‌ متناسب با تنظیماتی که شما در بخش "تنظیمات مهم" از منوی "کاربری" انجام می‌دهید، در زمان هر رویداد مشخص از قبیل: ارسال پیام،‌ پاسخ به پیام، خرید از فروشگاه شما و ... از طرف سایت بیزیکت پیامکی برای شما ارسال خواهد شد. ارسال این پیامک‌ها هزینه دارد و پرداخت این هزینه بر عهده شماست.

برای این‌که سیستم ارسال پیامک برای شما فعال شود و در رویدادهای منتخب شما، پیامک از طرف بیزیکت ارسال شود، باید مبلغی را به عنوان اعتبار پیامک در حساب خود داشته باشد. پرداخت مبلغ و شارژ اعتبار پیامک فقط از موجودی حساب شما ممکن است و امکان پرداخت آنلاین و مستقیم هزینه پیامک نیست.

شما باید ابتدا مبلغی به اعتبار حساب خودتان اضافه کنید (از طریق خرید اعتبار) و بعد، مبلغی از این اعتبار را به شارژ پیامک خود اختصاص بدهید. میزان انتخاب این مبلغ کاملاً ازاد است ولی پیشنهاد ما حداقل 2 هزار تومان است تا حداقل 100 پیامک را بتواند پوشش بدهد.

در نظر داشته باشید که هزینه ارسال هر پیامک فارسی از بیزیکت 200 ریال در نظر گرفته شده و از حساب اعتبار پیامک شما کسر خواهد شد.

اطلاعات حساب بانکی

همان‌طور که قبلاً اشاره شد تعیین مشخصات حساب بانکی یکی از ضروریات فعالیت حرفه‌ای در بیزیکت است. با این گزینه به آسانی و وضوح کافی اطلاعات خواسته شده را که موارد عمومی و فقط مشخصات حساب بانکی شما هست را ثبت کنید. هیچ نوع اطلاعات محرمانه از شما در این بخش گرفته نمی‌شود.

دقت کنید ثبت شماره کارت بانکی دقیق و صحیح و متعلق به خودتان الزامی است، تا هر نوع درخواست واریز وجه از طرف شما به این کارت پرداخت شود.

دعوت از دوستان

روشی در بخش کد درآمدزا اشاره شد که شما می‌توانید با معرفی کد اختصاصی خودتان به دوستان خود به صورت حضوری یا با ارائه لینک اختصاصی خودتان در سایت‌های اینترنتی به دوستان، آن‌ها را به بیزیکت دعوت کنید و با حضور و فعالیت آن‌ها در بیزیکت، از درآمد آن‌ها سهم بگیرید و پول‌دار شوید.

علاوه بر روش فوق، چند روش دیگر هم برای دعوت آسان‌تر و سریع‌تر دوستان شما به بیزیکت پیش‌بینی کرده‌ایم. 3 مورد از این روش‌ها در داخل همین استفاده از گزینه دعوت با اینترنت است. منظور از دعوت، یعنی دعوت دوستان شما برای حضور در بیزیکت به کمک اینترنت به صورت خودکار.

در این روش کافی است یکی از کارهای زیر را در این بخش انجام دهید:

با تایپ آدرس ایمیل دوستان خودتان به صورت دستی و زدن "ارسال دعوت‌نامه" بقیه کار را به بیزیکت بسپارید.

یا با کلیک روی "دعوت دوستان شما در یاهو" یا "دعوت دوستان شما در گوگل" نیز این کار با سرعت بسیار بیشتر و به طور خودکار انجام می‌شود و به کلیه دوستان شما در یاهو یا گوگل به صورت یک‌جا ایمیل دعوت از طرف شما ارسال خواهد شد.

اگر قبلاً کد افیلیت خودتان را فعال کرده باشید، با هر یک از این 3 روش، به طور خودکار، کد شما در لینک داخل متن دعوت مخفی خواهد بود!‌ و هر کاربری از دوستان شما با این دعوت شما به بیزیکت بیاید به طور خودکار بحث پورسانت برای شما از فعالیت‌های ایشان فعال می‌شود و دیگر کار تمام است.

کار از این راحت‌تر!؟ این‌که فقط با کلیک روی یک دکمه شما بتوانید به صورت خودکار برای صدها یا هزاران نفر از دوستان‌تان دعوت‌نامه بفرستید و از حضور و درآمد آن‌ها در بیزیکت برای همیشه متنعم شوید.

دعوت با تلگرام     

دعوت با تلگرام یک راه بسیار آسان دیگر برای دعوت دوستان شما برای حضور در بیزیکت و کسب درآمد برای شما از فعالیت‌های ایشان در بیزیکت است.

اگر اپلیکیشن بیزیکت را دانلود و در گوشی خود نصب کرده باشید و از قبل نیز تلگرام را در گوشی خود داشته باشید، با استفاده از گزینه‌ای به اسم "دعوت با تلگرام" که در منوی کسب درآمد اپلیکیشن قرار دارد، به طور خودکار لیست دوستان شما که در تلگرام عضو هستند، در گوشی تلفن همراه برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب نام دوستان مد نظر (که بهتر است همه دوستان عضو تلگرام را انتخاب کنید) دعوت‌نامه فراخوانی به بیزیکت برای ایشان به طور خودکار با خود برنامه تلگرام توسط نرم‌افزار ارسال خواهد شد و بدون این‌که هزینه‌ای برای شما داشته باشد، کلی دوست از طرف شما به بیزیکت دعوت می‌شوند و اگر این دعوت‌شدگان در بیزیکت عضو شوند معرفی شده توسط شما محسوب شده و پورسانت شما از عملکرد آن‌ها محفوظ خواهد بود.

برای مشاهده راهنمای کامل کار با هر یک از منوها لطفا از لیست زیر اقدام نمایید:

 1. راهنمای منوی خرید، خرید کالا
 2. راهنمای منوی خرید، دانلود/خرید فایل
 3. راهنمای منوی خرید، سفارش کار از دور
 4. راهنمای منوی فروش، فروش کالا
 5. راهنمای منوی فروش، فروش فایل
 6. راهنمای منوی فروش، کار از راه دور
 7. راهنمای منوی فروش، درج آگهی رایگان
 8. راهنمای منوی کاربری، بایگانی خریدها
 9. راهنمای منوی کاربری، امور مالی و درآمد
 10. راهنمای منوی کاربری، پیام‌ها و تیکت‌ها
 11. راهنمای منوی کاربری، تنظیمات شخصی
 12. راهنمای منوی کاربری، امور شخصی
 13. راهنمای منوی شبکه، من و دوستان من
 14. راهنمای منوی شبکه، گروه‌ها و کانال‌ها
 15. راهنمای منوی شبکه، بیزیکت و شما