بازدیدکننده محترم، به بیزیکت خوش ‌آمدید.

بیزیکت به عنوان بازار اجتماعی و شبکه خرید و فروش در ایران، دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است، در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده، و کلیه موارد قانونی برای رعایت حقوق کاربران در آن اعمال شده است. شما می‌توانید با اطمینان کامل، از بیزیکت و امکانات آن بهره‌مند شوید و هر کالا یا خدمتی لازم دارید از فروشندگان و متخصصان عضو خرید کنید. با این تضمین‌ها:

ضمانت خرید کالا از فروشگاه‌ها در بیزیکت:

 1. فروشنده موظف است سفارش درخواستی شما را دقیقاً مطابق آن‌چه در معرفی آورده است در بازه زمانی اعلام شده به شما برساند.
 2. مبلغ پرداختی شما تا زمانی که کالا را دریافت نکرده و به فروشنده نظر و امتیاز نداده‌اید، نزد ما امانت است و به فروشنده نمی‌رسد.
 3. در صورتی که کالای دریافتی شما دارای هر نوع ایراد یا عدم تطابق با آن‌چه معرفی شده است باشد، شما حق اعلام اعتراض دارید.
 4. اعتراض احتمالی رسیده به بیزیکت توسط کارشناسان ما ارزیابی و در اسرع وقت، طبق قوانین بیزیکت، حل و فصل خواهد گردید.
 5. اگر حق با شما باشد، مبلغ پرداختی شما به موجودی حساب شما در بیزیکت برمی‌گردد و قابل استفاده مجدد یا برداشت می‌شود.
 6. اعلام اعتراض فقط تا 24 ساعت از زمان دریافت کالا میسر است و بعد از آن، یا بعد از ثبت امتیاز به فروشنده، از شما سلب می‌شود.
 7. غیر از شرط تطابق کالای دریافتی با شرح آن، گارانتی هر کالا متفاوت و در شرح مشخصات آن در بند ضمانت‌اش بیان شده است.
 8. شما می‌توانید با استفاده از امکانات اختصاصی بیزیکت، با ارسال پیام یا چت زنده، با هر یک از فروشندگان بیزیکت در ارتباط باشید.
 9. دقت کنید که خود بیزیکت هیچ کالایی نمی‌فروشد و هر آن‌چه در بخش فروشگاه می‌بینید متعلق به فروشندگان مختلف می‌باشد.

ضمانت سفارش کار از دور به متخصصان در بیزیکت:

 1. متخصص موظف است سفارش درخواستی شما را دقیقاً مطابق آن‌چه توافق شده، در بازه زمانی اعلام شده تکمیل و تحویل نماید.
 2. مبلغ پرداختی شما تا زمانی که سفارش تمام و تحویل شما نشده و شما به متخصص نظر و امتیاز نداده‌اید، نزد بیزیکت امانت است.
 3. در صورتی که سفارش کار دریافتی شما دارای هر نوع ایراد یا عدم تطابق با جزییات مورد توافق باشد، شما حق اعلام اعتراض دارید.
 4. اعتراض احتمالی رسیده به بیزیکت توسط کارشناسان ما ارزیابی و در اسرع وقت، طبق قوانین بیزیکت، حل و فصل خواهد گردید.
 5. اگر حق با شما باشد، مبلغ پرداختی شما به موجودی حساب شما در بیزیکت برمی‌گردد و قابل استفاده مجدد یا برداشت می‌شود.
 6. اعلام اعتراض فقط تا 24 ساعت از زمان اتمام کار میسر است و بعد از آن، یا بعد از ثبت امتیاز به متخصص، از شما سلب می‌شود.
 7. جزییات سفارشات کار از دور در بیزیکت کاملاً به توافق و صحبت طرفین بستگی دارد و هیچ معیار استانداردی برای قضاوت ندارد.
 8. لذا کلیه پیام‌ها و مبادلات اسناد و پرداخت‌هایی که در پنل ارتباطی شما با متخصص صورت می‌گیرد ملاک قضاوت ما خواهد بود.

ضمانت خرید فایل از بخش دانلود در بیزیکت:

 1. از آن‌جا که خرید و دانلود فایل به صورت آنلاین و فوری است، شما به عنوان خریدار فایل فقط در صورتی می‌توانید بابت خرید و مبلغ پرداختی برای یک فایل اعتراض و شکایت کنید که فایل دانلود شده شما با آن‌چه در شرح اولیه آن معرفی شده است متفاوت باشد.
 2. شما فقط 24 ساعت از زمان خرید و دانلود فایل، مهلت اعتراض در این مورد را دارید و بعد از آن، این حق از شما سلب می‌شود.
 3. به جز عدم تطابق آن‌چه دانلود شده، با آن‌چه معرفی شده است؛ فقط از نظر تعداد صفحات اعلام شده یا حجم فایل یا مدت زمان اجرا یا نوع و پسوند فایل، هیچ دلیل دیگری برای شکایت یا درخواست عودت مبلغ پرداختی در خرید فایل مورد قبول قرار نمی‌گیرد.
 4. قضاوت در مورد این‌که فلان فایل با حجم و مشخصات اعلام شده، ارزش قیمت اعلام شده را دارد یا نه، بر عهده خریدار است و بیزیکت در این مورد مسئولیتی نمی‌پذیرد.

در مورد بخش آگهی‌نامه در بیزیکت:

 1. با توجه به این‌که بیزیکت برای انجام خرید و فروش‌های مختلف، امکانات خاص و کاملاً آنلاین مهیا کرده است، لذا فقط در مورد معاملات و خرید و فروش‌هایی که جزییات معامله در بیزیکت ثبت شود و پرداخت مبلغ آن از طریق خود سایت و سیستم درونی آن صورت بگیرد، تحت شرایط اعلام شده در بندهای قبل، مسئولیت نظارتی دارد.
 2. بر این اساس، کلیه ارتباطاتی که بین آگهی‌دهنده یا تماس‌گیرنده با وی، در بخش آگهی‌نامه سایت بیزیکت صورت می‌گیرد، به سایت ارتباطی ندارد و بیزیکت هیچ مسئولیتی در قبال اتفاقات مربوط به این نوع معاملات و نظارت بر این موارد را ندارد و نمی‌پذیرد.
 3. توصیه می شود اگر کار همیشگی شما خرید و فروش کالا یا خدمات است، از بخش‌ها و امکانات اختصاصی مربوطه در بیزیکت که بدون هزینه اولیه هم هستند استفاده کنید.
 4. آگهی‌نامه بیزیکت فقط برای مواردی قابل استفاده است که قابل ارائه از طریق بخش‌های فوق نمی‌باشند، یا برای خرید و فروش‌های موردی و تکی به درد می‌خورد. بدون هیچ نوع مسئولیت‌پذیری.