بخش خرید از فروشگاه‌های بیزیکت بسیار گسترده است و هر کالا یا خدمتی را شامل می‌شود. دسترسی به کلیه کالاها به صورت طبقه‌بندی شده با متد اختصاصی بیزیکت بوده و شما با یک کلیک می‌توانید به کالای مد نظر خودتان دسترسی داشته باشید.

برای رسیدن به دسته‌بندی دلخواه کافی است از منوی خرید، در ستون اصلی منو، ماوس را روی دسته‌بندی اصلی مد نظر ببرید تا زیرشاخه‌های آن در 3 زیرشاخه اصلی برای هر مورد در مقابلش نمایش داده ‌شود و به صورت سریع به جزییات بیشتر آن دسته دسترسی داشته باشید.

جزییات 10 دسته‌بندی اصلی و 30 شاخه فرعی و شاخه‌های ریزتر بخش خرید کالا نیاز به توضیح ندارد.

دقت کنید هر خریدی که شما از فروشگاه‌های بیزیکت انجام می‌دهید کاملاً امن است. یعنی تا زمانی که شما سفارش خود را دریافت نکرده‌اید و از کیفیت و کمیت آن اعلام رضایت ننموده‌اید وجهی به فروشنده پرداخت نخواهد شد. خرید از بیزیکت خیلی جذاب است و شما می‌توانید با انتخاب‌های خاص زیر در نوع ارسال یا پرداخت تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید.

 مراحل انجام خرید کالا در بیزیکت:

 1. مراجعه به دسته‌بندی دلخواه از منوی خرید و انتخاب کالای مد نظر یا جستجو با استفاده از کادر جستجو
 2. کلیک روی خرید کالا، ادامه خرید و انتخاب و خرید همه کالاهای مد نظر از هر فروشگاه و از هر دسته‌بندی
 3. در پایان خرید، کلیک روی سبد خرید، کلیک روی پرداخت، تکمیل آدرس دریافت سفارش، انتخاب روش ارسال، انتخاب روش پرداخت متناسب با گزینه‌های نمایش داده شده، پرداخت مبلغ
 4. بعد از دریافت کالاهای سفارشی خودتان، شما باید از گزینه "خریدهای قبلی من" در بخش "بایگانی خریدها" از منوی خرید، به گزینه خرید مربوطه بروید و وارد جزییات آن بشوید و در کادر "وضعیت سفارش" گزینه "دریافت شده" را انتخاب کنید و سپس به فروشنده مربوطه، متناسب با سلیقه خود امتیاز بدهید و هر نوع نظری در مورد عملکرد وی دارید بیان کنید تا این خرید به اتمام برسد.

انتخاب و خرید مستقیم از یک فروشگاه خاص

برای فروشندگان علاقمند و جدی که در بیزیکت عضو هستند و فروشگاه واقعی نیز در شهر و محله خود دارند برچسب مشخصی به عنوان آدرس بیزیکتی برای نصب در سردر مغازه‌شان آماده تحویل شده است که یک نام انگلیسی برای مشخص شدن فروشگاه مربوطه در بیزیکت را شامل می‌شود. این عبارت انگلیسی برای هر فروشگاه در صفحه اصلی فروشگاه و نیز در صفحه لیست فروشگاه‌ها نیز دیده می‌شود.

هر وقت با روش کار بیزیکت کاملاً آشنا شدید و خواستید از یک فروشگاه خاص که در محله شما قرار دارد یا فروشگاهی که قبلاً از آن خرید کردید و رضایت دارید و مستقیماً می‌خواهید به لیست کالاهای آن فروشگاه دسترسی یابید، می‌توانید با این گزینه این کار را به سادگی انجام دهید.

امکان انتخاب و ورود به فروشگاه دلخواه با تایپ نام انگلیسی فروشگاه یا انتخاب فروشگاه‌ بر اساس حروف الفبا یا انتخاب و نمایش فروشگاه‌های یک منطقه خاص بر اساس استان و شهر در این بخش برای شما فراهم شده است و می‌تواند کار شما را برای یافتن و دسترسی سریع‌ به کالا یا فروشگاه مد نظر یاری کند.

برای مشاهده راهنمای کامل کار با هر یک از منوها لطفا از لیست زیر اقدام نمایید:

 1. راهنمای منوی خرید، خرید کالا
 2. راهنمای منوی خرید، دانلود/خرید فایل
 3. راهنمای منوی خرید، سفارش کار از دور
 4. راهنمای منوی فروش، فروش کالا
 5. راهنمای منوی فروش، فروش فایل
 6. راهنمای منوی فروش، کار از راه دور
 7. راهنمای منوی فروش، درج آگهی رایگان
 8. راهنمای منوی کاربری، بایگانی خریدها
 9. راهنمای منوی کاربری، امور مالی و درآمد
 10. راهنمای منوی کاربری، پیام‌ها و تیکت‌ها
 11. راهنمای منوی کاربری، تنظیمات شخصی
 12. راهنمای منوی کاربری، امور شخصی
 13. راهنمای منوی شبکه، من و دوستان من
 14. راهنمای منوی شبکه، گروه‌ها و کانال‌ها
 15. راهنمای منوی شبکه، بیزیکت و شما