همکار و فروشنده محترم، ضمن دعوت از شما برای مشاهده مزایای فعالیت در بیزیکت در مقایسه با سایر مارکت‌ها و یا داشتن یک سایت مستقل در این صفحه و این صفحه، به شما این تضمین را می‌دهیم که:

تضمین برای فروشندگان کالا:

 1. بیزیکت دارای مجوز رسمی و نماد اعتماد برای فعالیت اینترنتی مجاز، از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 2. تنها مبلغی که شما می‌پردازید پورسانت از فروش است و تا زمانی که فروش صورت نگرفته، بیزیکت یک ریال از شما دریافت نخواهد کرد.
 3. موجودی شما در بیزیکت به 100 هزار تومان که رسید، اسرع وقت و بدون شرط، واریز مبلغ به حساب بانکی اعلام شده شما صورت می‌گیرد.
 4. هیچ هزینه دیگری از شما برای تبلیغ فروشگاه یا کالاهای‌تان در زمان خرید توسط یک مشتری گرفته نمی‌شود و این تبلیغات رایگان است.
 5. اگر کالای شما طبق شرایط درست معرفی شود، بیزیکت هیچ دخل و تصرفی در قیمت کالا، تخفیف آن، توضیحات آن و ... انجام نمی‌دهد.
 6. همه امور مدیریت فروشگاه در اختیار خود شماست. بیزیکت بهترین و ساده‌ترین شرایط فروشگاه اینترنتی را برای شما فراهم کرده است.
 7. بیزیکت به هیچ عنوان ارتباطی با شبکه‌های هرمی و نت‌ورکینگ ندارد و کار آن کاملاً قانونی، یک سطحی، و بازاریابی قانونی رسمی است.
 8. شبکه اجتماعی و پیام‌رسان اختصاصی بیزیکت برای ارتباط با مشتریان و همکاران، در کل کشور ایران کاملاً منحصربفرد و بی‌رقیب است.

تضمین برای مشاوران و متخصصان:

 1. بیزیکت بهترین و کامل‌ترین پنل ارتباطی شما با مشتری را فراهم کرده و در فرآیند کار و رابطه شما با سفارش‌دهنده هیچ دخالتی ندارد.
 2. موجودی شما در بیزیکت به 100 هزار تومان که رسید، اسرع وقت و بدون شرط، واریز مبلغ به حساب بانکی اعلام شده شما صورت می‌گیرد.
 3. مطمئن باشید تا زمانی که شما خدمات مناسب و درخواستی را در زمان مناسب به مشتری ارائه دهید حق‌الزحمه شما محفوظ خواهد بود.
 4. بیزیکت برای اطمینان شما از پرداخت‌های مشتری، کار را به صورت مرحله به مرحله درآورده، تا شما در هر گام با اطمینان پیش بروید.
 5. علاوه بر پیام‌رسان و شبکه اختصاصی فعال بیزیکت، به زودی شما می‌توانید به صورت صوتی یا تصویری با مشتری خود در ارتباط باشید.

تضمین برای فروشندگان فایل:

 1. به شرط رعایت قوانین اعلام شده برای این بخش، فروش فایل از هر نوع در بیزیکت مجاز است و قیمت‌گذاری در اختیار خود شماست.
 2. از آن‌جا که فروش فایل به صورت فوری و دانلودی است، مبلغ هر فروش فایل بلافاصله به موجودی حساب شما در بیزیکت افزوده می‌شود.
 3. مبلغ موجودی شما در سایت به 100 هزار تومان که رسید، بدون شرط، با یک درخواست، واریز فوری به حساب بانکی شما صورت می‌گیرد.
 4. بیزیکت هیچ استفاده دیگری از فایل شما نمی‌کند و صرفاً آن را برای فروش در سایت عرضه می‌کند. از این بابت نگران هیچ موردی نباشید.
 5. از آن‌جا که فایل دانلود شده توسط کاربر، از کنترل ما خارج می‌شود، هر نوع سوءاستفاده از فایل توسط خریداران، به بیزیکت ربطی ندارد.