بیزیکوین:

بیزیکوین یک توکن کاربردی مبتنی بر بلاکچین و قرارداد هوشمند با تعداد کل ثابت 200 میلیون واحد و با نماد GBC تعریف شده است.

هر bizicoin می‌تواند تا 8 رقم اعشار داشته باشد. هر واحد اعشاری یک کِت ket نام دارد. هر 10 میلیون کِت معادل یک بیزیکوین است.

بیزیکوین، به عنوان سهام دیجیتال شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت شناخته شده و طبق این سند، ارزش آن مشخص و قابل نقد شدن است.

شبکه تجاری بیزیکت، به عنوان یکی از محصولات شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت، که به عنوان یک شرکت نوآفرین مورد تایید وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران می‌باشد، جامع‌ترین سامانه برای رونق کسب‌و‌کار ایرانیان، پلتفرم کامل کسب درآمد برای همه ایرانیان عزیز است.

 

عرضه و ارزش اولیه:

در شروع، 5 درصد از کل، معادل 10 میلیون واحد بیزیکوین در 5 مرحله و هر مرحله دو میلیون واحد به شکل خصوصی عرضه خواهد شد.

حداقل مبلغ قابل مشارکت در عرضه خصوصی 3 میلیون تومان و حداکثر مبلغ مشارکت 300 میلیون تومان برای هر شخص خواهد بود.

نرخ هر بیزیکوین در این عرضه در مرحله اول 10 هزار ریال برابر یک هزار تومان و در هر مرحله، نرخ آن به میزان 5 درصد افزایش خواهد یافت.

در مرحله پنجم عرضه خصوصی سهام دیجیتال شرکت ارزش آفرینان، نرخ هر بیزیکوین 12 هزار ریال، برابر هزارودویست تومان خواهد بود.

در عرضه عمومی آتی بیزیکوین، که حداقل 6 ماه بعد از اتمام کل عرضه اولیه صورت می‌گیرد، نرخ مرحله اول حداقل 15 هزار ریال خواهد بود.

این نرخ رسمی و اولیه بیزیکوین در هر یک از مراحل عرضه خصوصی یا عمومی است. نرخ بازاری آن قطعاً به صورت آزاد در نوسان خواهد بود.

 

پاداش معرفی دیگران:

در صورتی که شخص معرفی‌شده توسط شما در عرضه خصوصی، اقدام به تهیه مستقیم بیزیکوین از خود شرکت نماید، نسبت به مبلغ ریالی پرداختی شخص معرفی‌شده، (با در نظر گرفتن نرخ آن مرحله از عرضه) به میزان نصف پورسانت معرفی که در تعرفه‌های بیزیکت و متناسب با نوع عضویت شما تعریف شده است،‌ توکن بیزیکوین به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

برای مثال: اگر عضویت شما در بیزیکت از نوع برنزی (رایگان) باشد، 5 درصد تعداد توکن خریداری شده توسط فردی که شما معرفی کرده‌اید به طور رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.

نکته:

بیزیکوین‌های پاداش داده شده به هر شخص، با هر عملکردی که پاداش برایش تعریف شده است،‌ فقط قابل خرید و فروش به نرخ توافقی بین طرفین در بازار بیزیکوین خواهد بود و شامل سود قطعی سالیانه و سند مالکیت برای دریافت‌کننده نیستند.

 

ارزش خرید زودهنگام:

مشارکت در مراحل اولیه عرضه خصوصی بیزیکوین، امکان رسیدن به سود 20 درصدی در مدت زمان محدود را به دارنده آن می‌دهد. هرقدر که دوستان خریدار در مراحل اولیه ‌بتوانند در معرفی این ارزش به افراد آشنا و جذب مشارکت‌های جدید، فعال عمل کنند، تکمیل مراحل پنج‌گانه عرضه خصوصی اولیه زودتر صورت خواهد گرفت. 

 

سود حداقل 24 درصد سالیانه برای مشارکت:

برای هر شخصی که در عرضه خصوصی اولیه بیزیکوین مشارکت کند، با این شرط که در پایان سال، کل تعداد توکن اولیه خریداری شده خود را به شرکت بازپس دهد، سود حداقل سالیانه 24 درصد به صورت قطعی در پایان یک سال پرداخت خواهد شد.

در طول یک سال، شخص می‌تواند با نرخ دلخواه در بازار به خرید یا فروش بیزیکوین به هر مقدار اقدام نماید. ولی در پایان سال فقط به تعداد توکن اولیه که در عرضه خصوصی از شرکت خریداری کرده بود سود سالیانه فوق پرداخت خواهد شد.

امکان نقد شدن سهام دیجیتال بیزیکوین و بازفروش آن با سود حداقل 24 درصد سالیانه اعلام شده به خود شرکت، فقط طبق شرایط اعلام شده برای کسانی ممکن خواهد بود که خرید سهام را مستقیماً در عرضه خصوصی و از خود شرکت طبق روال اعلام شده انجام داده باشند.

بعد از گذشت یک سال از زمان خرید، این اشخاص می‌توانند با انتقال سهام بیزیکوین خود به شرکت، به میزان حداقل 24 درصد سود را دریافت نمایند.

با این توضیح که:

اگر میزان بیزیکوین بازپس داده شده، کمتر از تعداد اولیه خریداری شده باشد، فقط به نسبت همان تعداد عودت داده شده در مقایسه با کل تعداد اولیه، سود فوق تعلق می‌گیرد.

اگر تعداد بیزیکوین فرد بیشتر از تعداد خرید اولیه وی از شرکت باشد، مازاد تعداد اولیه توسط شرکت، فقط قابل فروش مجدد در بازار بوده و یا در صورت تمایل با میانگین نرخ روز و برای خرید خدمات تعریف شده از بیزیکت قابل پذیرش خواهد بود.

 

سند مالکیت سهام دیجیتال:

فقط برای افرادی که به طور مستقیم و با مبالغ بالای 30 میلیون تومان، با قیمت مرحله مربوطه در عرضه خصوصی اولیه، از خود شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت بیزیکوین تهیه کنند، سند مالکیت سهام، به صورت رسمی، با مهر و امضای شرکت، ارائه می‌شود.

برای مشارکت در عرضه اولیه با مبالغ کمتر از 30 میلیون تومان نیز با رعایت شرایط اعلام شده، سود 24 درصد سالیانه تضمین شده است.

از آن‌جا که کلیه فرآیندهای خرید در عرضه اولیه و عودت بیزیکوین در پایان یک‌ سال، همه به صورت تیکت در بیزیکت ثبت می‌شود، لذا ادعای داشتن و یا مبادله سند مالکیت بیزیکوین بین افراد، بدون ثبت آن در بیزیکت، ارزشی ندارد و بعد از عودت مبالغ و دریافت اصل مبلغ همراه با سود 24 درصدی برای شخص خریدار اولیه، این سند نیز از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

 

قابلیت خرید و فروش:

بیزیکوین از روز اول شروع عرضه خصوصی، قابلیت تبادل و خرید و فروش با نرخ مورد توافق بین طرفین را خواهد داشت. با رعایت شرط زیر:

این تبادل فعلاً به صورت نیمه‌اتوماتیک و با عرضه و تقاضا در بازار آنلاین بیزیکت، بین کیف پول‌های ثبت شده افراد در بیزیکت صورت می‌گیرد.

از اواسط 1400 با راه‌اندازی مارکت خرید و فروش مستقیم از داخل خود بیزیکت، این نقل‌وانتقال آسان‌تر و به شکل خودکار صورت خواهد گرفت.

کارمزد تبادل بیزیکوین در مارکت داخلی بیزیکت، مشابه سایر مارکت‌های فعال، و متناسب با نوع عضویت فروشنده، تعیین و دریافت خواهد شد.

تذکر مهم:

هر خرید و فروشی قطعاً ریسک خود را دارد و متناسب با هر بازاری، هم امکان افزایش قیمت و هم احتمال کاهش قیمت وجود خواهد داشت. شرکت ارزش آفرینان دخالتی در روند معاملات فرد نمی‌کند، ولی این امکان را برای خریدار و فروشنده در خود بیزیکت فراهم می‌کند که با روشی مطمئن و مشابه با سایر بازارها، طبق روند بیان شده در این سند با هم تبادل سهام نمایند.

هر نوع تبادل بیزیکوین بین خریدار و فروشنده، باید به شکل عرضه و تقاضا در بازار اینترنتی بیزیکت صورت بگیرد و پرداخت مبلغ مربوطه از طریق درگاه بانکی بیزیکت صورت گرفته و ثبت شود. فقط در این حالت است که خریدار از دریافت بیزیکوین خود مطمئن خواهد بود و قبل از بررسی تبادل توکن بین کیف پول دیجیتال خریدار و فروشنده، مبلغ به فروشنده تحویل داده نخواهد شد. در این روش هیچ محدودیتی در خصوص تعداد یا قیمت بیزیکوین مبادله شده بین خریدار و فروشنده وجود ندارد.

غیر از این روش، هر نوع تبادل بین افراد، خارج از شبکه بیزیکت صورت بگیرد، اولاً مطمئن نیست و بیزیکت مسئولیتی در خصوص خطرات این معامله قبول نمی‌کند و ثانیاً این نوع تراکنش‌ها نامعتبر بوده و بیزیکوین تبادل شده، برای شخص خریدار، نه قابل پذیرش برای خرید خدمات در بیزیکت خواهد بود و نه قابل دریافت سود اعلام شده برای مشارکت‌های یک‌ساله.

یادآوری:

سند مالکیت سهام دیجیتال، فقط برای خریداران اولیه از خود شرکت در عرضه خصوصی بیزیکوین و فقط برای مبالغ بالای 30 میلیون تومان صادر می‌شود و سایر معاملات روزمره در بازار بیزیکت با هر مبلغی که باشد این سند را نخواهد داشت.

 

افزایش موجودی برای خرید بیزیکوین

تقاضای خرید بیزیکوین

کاربردهای بیزیکوین:

مرحله اول، از شروع عرضه خصوصی، فقط برای خرید خدمات اختصاصی شبکه تجاری بیزیکت شامل: خرید عضویت حرفه‌ای، خرید آگهی پولی، خرید بنر تبلیغاتی، پرداخت هزینه نمایندگی بیزیکت، خرید کتب انتشارات کهکشان دانش، خرید خدمات مشاوره کسب‌و‌کار بیزیکت.

خرید خدمات اختصاصی فوق از شبکه بیزیکت با استفاده از بیزیکوین، شامل تخفیف 5 تا 25 درصدی در نرخ‌های مربوطه نیز خواهد بود.

در این مرحله، هر شخص متقاضی هر خدمتی از بیزیکت باشد، باید تقاضای خود را به صورت تیکت ثبت کرده و پس از اعلام تعداد بیزیکوین لازم برای دریافت آن خدمت بر اساس نرخ روز از طرف بیزیکت، با احتساب تخفیف مربوطه، تعداد بیزیکوین لازمه را به کیف دیجیتال اعلام شده شرکت منتقل نماید تا خدمت مورد تقاضا برای وی ارائه گردد.

مرحله دوم، در کل شبکه بیزیکت، برای خرید کالاها یا خدمات یا فایل‌های عرضه شده توسط فروشندگان منتخب بیزیکت.

مرحله سوم، با جذب همکاران عرضه‌کننده، برای خرید سایر خدمات و کالاها از سایر سایت‌ها و شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر.

در مراحل دوم و سوم کل فرآیند خرید به صورت خودکار و با پرداخت بیزیکوین از طریق سیستم مالی خود بیزیکت صورت خواهد گرفت.

ضمنا به تدریج برای هر فعالیت کاربر در بیزیکت، پاداش مشخصی به شکل کِت به وی تعلق خواهد یافت که قابل خرید و فروش خواهد بود.

 

نرخ پذیرش بیزیکوین:

نرخ پذیرش هر بیزیکوین برای خرید خدمات عرضه شده توسط شبکه تجاری بیزیکت، برای کاربردهای اعلام شده مربوطه، در طول مدت عرضه خصوصی، برابر نرخ مرحله در جریان عرضه مربوطه خواهد بود و بعد از پایان عرضه خصوصی، در هر زمان، برابر میانگین نرخ روز بازار خواهد بود. ضمن این‌که تخفیف 5 تا 25 درصدی برای خرید خدمات اختصاصی اعلام شده بند قبل، از طرف خود بیزیکت هم در نظر گرفته خواهد شد.

 

محل استفاده:

برخلاف توکن‌های خارجی که هیچ مرجع مشخصی برای پیگیری سرمایه‌گذاری ایرانیان ندارند، بیزیکوین، با پشتوانه شبکه گسترده تجاری بیزیکت و بر اساس 20 سال سابقه و اعتبار حرفه‌ای مدیران شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت، طبق تعاریف و جزئیات اعلام شده در این سند، متعهد به صیانت از سرمایه‌های جذب شده در قالب عرضه سهام دیجیتال شرکت می‌باشند.

شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت، به عنوان یک شرکت نوآفرین مورد تایید وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با توجه به گسترده بودن خدمات و امکانات و بازار بسیار بزرگ پیش روی خود، پروژه‌های نوآورانه اینترنتی در حوزه‌های کشاورزی، گردشگری، توزیع و ... را با مبالغ جذب شده در این عرضه سهام به بهره‌برداری خواهد رساند تا در رشد و اعتلای اقتصادی کشور عزیزمان ایران نقش موثری ایفا نماید.

 

فرآیند مشارکت:

عضویت در بیزیکت، تکمیل مشخصات و احراز هویت متقاضی، افزایش موجودی به میزان دلخواه در بیزیکت، ثبت تقاضا و دریافت بیزیکوین

 

ریسک‌ احتمالی:

در دنیای توکن‌های دیجیتال، همواره ریسک‌های مختلف قانونی و فنی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری وجود دارد.

هر شخصی که پا به عرصه مشارکت در حوزه توکن‌های دیجیتال می‌گذارد باید با این ریسک‌ها آشنا باشد و به هیچ عنوان این انتظار را نباید داشته باشد که در عرض چند روز یا چند هفته، ارزش مالی مشارکت وی چند برابر شود.

نکته:

برای کسانی که به روش تشریح شده در این سند، اقدام به مشارکت در مرحله عرضه خصوصی و تهیه سهام دیجیتال شرکت ارزش آفرینان با سود سالیانه 24 درصدی می‌نمایند، غیر از ریسک مربوط به خرید و فروش آزاد احتمالی بیزیکوین در بازار مربوطه، ریسکی وجود ندارد و سود فوق به شرط رعایت موارد اعلام شده و عودت بیزیکوین به شرکت بعد از یک ‌سال، تضمین شده است.

 

افزایش موجودی برای خرید بیزیکوین

تقاضای خرید بیزیکوین