بخش دانلود و خرید فایل یکی از بخش های خاص فروشگاهی در بیزیکت است. شما می‌توانید فایل‌های ارائه شده توسط سایر کاربران را، به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه اندک دانلود کنید. هم‌چنین شما هم می‌توانید هر فایل و ... که روی کامپیوتر یا تبلت یا گوشی خودتان دارید که فکر می‌کنید برای دیگران هم مهم است را با قیمت دلخواه در بیزیکت بفروشید. فروش فایل در بیزیکت خیلی ساده است و از طریق منوی "فروش" گزینه "فروش فایل" قابل انجام است.

در هر دسته‌بندی که شما از این شاخه انتخاب کنید فهرست فایل‌های مربوطه دیده می‌شود و با انتخاب هر فایل، نوع پسوند و حجم و توضیحات مربوطه را خواهید دید. برای دانلود فایل‌های رایگان فقط کافی است روی دکمه دانلود کلیک کنید، ولی برای دانلود فایل‌های دارای قیمت مشخص، ابتدا باید هزینه مربوطه را پرداخت نمایید.

اگر عضو سایت باشید می‌توانید در صورت داشتن اعتبار مشخص در حساب خود، فایل‌های پولی مد نظر خود را با پرداخت از اعتبار، بدون نیاز به مراجعه به درگاه بانکی به آسانی دانلود کنید.

دقت کنید در هر روش، برای دانلود فایل‌هایی که برای‌شان پول داده‌اید لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می‌شود و هم‌زمان دانلود آن شروع می‌شود.

پرداخت هزینه به صورت آنلاین برای دانلود هر فایل هم به آسانی همه خریدهای اینترنتی است و شما با هر کارت عضو شتاب می‌توانید حتی بدون نیاز به عضویت در سایت، فقط با دادن ایمیل خودتان به درگاه بانکی راهنمایی شوید و با پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود فایل شروع می‌شود و لینک دانلود که فقط 5 بار از آن می‌توانید استفاده کنید به نشانی ایمیل شما نیز ارسال می‌شود. پس در دادن نشانی ایمیل در زمان عضویت یا در زمان خرید فایل دقت کنید که آدرس ایمیل، درست و کامل و متعلق به خودتان باشد.

برای مشاهده راهنمای کامل کار با هر یک از منوها لطفا از لیست زیر اقدام نمایید:

 1. راهنمای منوی خرید، خرید کالا
 2. راهنمای منوی خرید، دانلود/خرید فایل
 3. راهنمای منوی خرید، سفارش کار از دور
 4. راهنمای منوی فروش، فروش کالا
 5. راهنمای منوی فروش، فروش فایل
 6. راهنمای منوی فروش، کار از راه دور
 7. راهنمای منوی فروش، درج آگهی رایگان
 8. راهنمای منوی کاربری، بایگانی خریدها
 9. راهنمای منوی کاربری، امور مالی و درآمد
 10. راهنمای منوی کاربری، پیام‌ها و تیکت‌ها
 11. راهنمای منوی کاربری، تنظیمات شخصی
 12. راهنمای منوی کاربری، امور شخصی
 13. راهنمای منوی شبکه، من و دوستان من
 14. راهنمای منوی شبکه، گروه‌ها و کانال‌ها
 15. راهنمای منوی شبکه، بیزیکت و شما