شما می‌توانید به صورت رایگان هر نوع آگهی خود را در بیزیکت درج کنید. حتی در بیزیکت برای اولین بار امکان درج آگهی ویدیویی برای شما به صورت رایگان فراهم شده است.در بیزیکت هر کاربر می‌تواند متناسب با نوع عضویت خود از حداقل 20 تا بی‌نهایت آگهی رایگان ثبت کند.

هر آگهی قبل از نمایش باید به تایید مدیر مربوطه برسد و در صورتی که قوانین ثبت آگهی رعایت نشده باشد تایید نخواهد گردید. هر نوع تغییر احتمالی در آگهی تایید شده نیز باید مجدداً به تایید مدیر برسد.

طلایی و نقره‌ای کردن آگهی:

شما می‌توانید پس از تایید شدن هر یک از آگهی‌‌های‌تان توسط واحد تبلیغات بیزیکت، با مراجعه به لیست آگهی‌های خودتان، با کلیک روی عنوان آگهی (جزییات آگهی)، آگهی مد نظر خود را با انتخاب زمان و سبک دلخواه و پرداخت هزینه مربوطه از بخش "پرداخت‌ها"، به صورت طلایی یا نقره‌ای دربیاورید تا در همه صفحات در ابتدای همه آگهی‌ها و به صورت ممتاز دیده شود.

درج آگهی جدید

ثبت آگهی در بیزیکت بسیار ساده است و فقط کافی است با انتخاب این گزینه، چند فیلد در مورد آگهی را تعیین و تایپ کنید. دقت کنید که طبق توضیح موجود در ابتدای این صفحه، آگهی دادن فقط برای برخی موارد محدودی لازم است و برای بقیه امور، در بیزیکت امکانات ساده‌تر دیگر برای شما قابل استفاده است.

موارد زیر برای هر آگهی باید معین و تکمیل شود:

دسته‌بندی:

لطفاً در انتخاب دسته مناسب و مرتبط با آگهی خودتان دقت کنید. علاوه بر توضیحاتی که در ادامه می‌اید و اطلاعات عمومی و مشترک بین همه آگهی‌ها، برای هر دسته‌بندی، توضیحات خاص دیگری لازم است که متناسب با نوع دسته‌نبدی انتخابی باید نسبت به تکمیل آن‌ها نیز اقدام کنید.

برای مثال با انتخاب گزینه "آموزش" شما باید نوع آموزش را مشخص کنید. با انتخاب گزینه "استخدام" شما باید نوع آگهی‌دهنده و تخصص مربوطه را مشخص کنید. با انتخاب گزینه "خودرو" شما باید اطلاعاتی در زمینه نوع آگهی (خرید یا فروش یا کرایه)، نوع برند، کارکرد، رنگ و سال تولید خودرو را تکمیل کنید. با انتخاب گزینه "املاک" شما باید نوع آگهی، متراژ ملک، تعداد اطاق، سن بنا و .. را تکمیل کنید و ...

عنوان:

عبارت و تیتری که در نمایش آگهی شما دیده خواهد شد. هر قدر این عنوان جزیی‌تر و کامل تر باشد بهتر خواهد بود.

متن:

محل تایپ شرح مفصل متن آگهی شما. دقت کنید هر نوع درج شماره تماس یا لینک به خارج از سایت بیزیکت در این قسمت ممنوع است و باعث رد و حذف آگهی شما خواهد گردید.

کلمات کلیدی:

عبارات و کلماتی که باعث می‌شود در جستجو برای متون مرتبط با آگهی، سریع‌تر دیده شود.

تاریخ اعتبار:

منظور از تاریخ اعتبار، یعنی مدت زمانی که مشتری می‌تواند از تاریخ درج آگهی در مورد آگهی با شما تماس بگیرد.

طبق ترتیب زمانی ثبت شدن و طبق ارزش نوع آگهی (طلایی، نقره‌ای و رایگان) هر آگهی در بیزیکت برای همیشه در این سایت دیده خواهد شد و هیچ آگهی‌ای هرگز حذف نمی‌شود. زمان و مهلت تماس مشتری با شما در بخش تاریخ اعتبار نمایش داده خواهد شد تا مثلاً برای آگهی استخدامی‌ای که فقط 10 روز اعتبار تماس دارد، یک‌سال بعد کسی نخواهد با شما تماس بگیرد! اگر اعتبار قیمت یا متن آگهی شما همیشگی است نیازی به انتخاب و محدود کردن زمان اعتبار ندارید.

قیمت:

منظور قیمتی است که برای شرح آگهی و محصول یا خدمت معرفی شده در نظر دارید به مشتری اطلاع‌رسانی شود.

تلفن و موبایل و آدرس:

این اطلاعات مستقیماً به بازدیدکنندگان نمایش داده خواهد شد و ثبت تلفن فقط در این قسمت مجاز است.

موقعیت روی نقشه:

اگر دوست داشتید مشتری راحت‌تر شما را پیدا کند می‌‌توانید با این امکان بیزیکت، به طور دقیق موقعیت محل فعالیت خود را روی نقشه گوگل‌مپ پیدا و با کلیک روی نقطه مد نظر در نقشه، آن را ثبت کنید تا در شرح آگهی شما به مخاطبان نمایش داده شود.

وضعیت:

هر زمان دوست داشتید می‌توانید با تغییر وضعیت انتشار آگهی، موقتاً آن را غیر فعال کنید و در زمان دلخواه بعدی مجددا آن را منتشر نمایید.

تصویر و ویدیو:

با رعایت ابعاد و پسوندهای مجاز، برای هر آگهی تا 5 تصویر می‌توانید آپلود و منتشر کنید.

هم‌چنین برای اولین بار در ایران، شما می‌توانید یک قطعه فیلم با مشخصات اعلام شده، از محصول یا کالا یا خدمت معرفی شده در آگهی‌تان را در کنار تصاویر معمولی از ان در معرض دید مخاطبان قرار دهید.

لیست آگهی‌های من

فهرست آگهی‌های ثبت شده توسط شما در بیزیکت را نشان می‌دهد.

هر زمان خواستید می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید یا از انتشار آن موقتاً جلوگیری کنید، یا این‌که اگر خواستید آن را حذف کنید. این عملیات با آیکن‌های انتهای عنوان هر آگهی میسر است. فقط دقت کنید که هر بار آگهی خود را ویرایش کنید باید مجدداً به تایید مدیر مربوط به بخش آگهی‌ها در بیزیکت برسد تا قابل نمایش باشد.

نمایش وضعیت فعلی آگهی و تعداد بازدید از آن هم در مقابل عنوان هر آگهی به طور مشخص دیده می‌شود.

نظرات آگهی‌های‌ من

همانند سایر نظرات برای سایر بخش‌ها،‌ نظر مخاطبان و بازدیدکنندگان آگهی‌های شما را با ذکر عنوان آگهی مربوطه نشان می‌دهد. شما می‌توانید هر نظر را پاسخ بدهید یا حذف کنید.

توصیه می‌شود هرازگاهی نظرات آگهی‌های خودتان را چک کنید تا اگر سوالی در نظری از شما پرسیده شده باشد به آن پاسخ بدهید.

 

برای مشاهده راهنمای کامل کار با هر یک از منوها لطفا از لیست زیر اقدام نمایید:

 1. راهنمای منوی خرید، خرید کالا
 2. راهنمای منوی خرید، دانلود/خرید فایل
 3. راهنمای منوی خرید، سفارش کار از دور
 4. راهنمای منوی فروش، فروش کالا
 5. راهنمای منوی فروش، فروش فایل
 6. راهنمای منوی فروش، کار از راه دور
 7. راهنمای منوی فروش، درج آگهی رایگان
 8. راهنمای منوی کاربری، بایگانی خریدها
 9. راهنمای منوی کاربری، امور مالی و درآمد
 10. راهنمای منوی کاربری، پیام‌ها و تیکت‌ها
 11. راهنمای منوی کاربری، تنظیمات شخصی
 12. راهنمای منوی کاربری، امور شخصی
 13. راهنمای منوی شبکه، من و دوستان من
 14. راهنمای منوی شبکه، گروه‌ها و کانال‌ها
 15. راهنمای منوی شبکه، بیزیکت و شما