با عضویت حرفه‌ای در بیزیکت از خدمات بیشتر و بهتر بهره‌مند می‌شوید

عضویت اولیه برنزی در بیزیکت رایگان است و همه خدمات بیزیکت را شامل می‌شود. برای استفاده از برخی خدمات و داشتن بهترین مزایا، عضویت حرفه‌ای در بیزیکت پیشنهاد می‌شود.

عضویت حرفه‌ای در بیزیکت دارای 2 پلن طلایی و VIP می‌باشد و هر یک به صورت ماهانه قابل خرید است. حق عضویت‌ حرفه‌ای در بیزیکت از 333333 تومان در ماه شروع می‌شود و متناسب با نوع عضویت، تعداد دسترسی‌ها و درصد پرداختی بابت خدمات مختلف بیزیکت تفاوت دارد.

نکته مهم: عضویت حرفه ای بیزیکت غیرقابل عودت می‌باشد.

هر شخص می‌تواند با معرفی خریدار و فروشنده به طور همزمان، در یک معامله، دوبرابر پورسانت بگیرد. برای مثال نماینده بیزیکت می‌تواند در این حالت 60 درصد از درآمد بیزیکت را دریافت کند!

نمایندگی بیزیکت علاوه بر پورسانت‌ها و درصد‌های بی‌نظیر زیر، و گرفتن اپلیکیشن اختصاصی با امکانات ویژه، مزایای دیگری هم دارد که در صفحه اختصاصی فراخوان نمایندگی شرح داده شده است.

جدول جزییات پلن‌های عضویت‌ حرفه‌ای

 ویژگی‌ها و امکانات در دسترس   عضویت برنزی
  عضویت طلایی 
  عضویت VIP 
 حق عضویت یک ماهه (به تومان)  رایگان 333333 444444
 سهم کاربر از درآمد کلیه خریدها و فروش‌های معرفی‌شدگان  10 درصد  20 درصد  30 درصد
 سهم دریافتی سایت از فروش کالاها در فروشگاه بیزیکتی کاربر  7 درصد  3 درصد  1 درصد
 سهم دریافتی سایت از فروش فایل‌ها یا خدمات مجازی در بیزیکت   20 درصد  10 درصد  5 درصد
 تعداد کالای قابل فروش در فروشگاه اینترنتی در بیزیکت  200 کالا 500 کالا  نامحدود

کلیه مبالغ به تومان می‌باشد

 

هشدار:

هیچ کدام از نمایندگان و بازاریاب‌های بیزیکت، حق دریافت هیچ گونه مبلغی به صورت نقدی یا واریز به حساب شخصی را ندارند. بیزیکت فقط در قبال پرداخت‌هایی که از طریق خود سایت و درگاه بانکی بیزیکت صورت بگیرد مسئول است و نه سایر موارد.

 

کدهای تخفیف خرید رایگان:

2 کد تخفیف خرید رایگان هرکدام به مبلغ 22222 تومان جمعا 44444 تومان به محض ثبت‌نام در بیزیکت، به خود فرد تعلق می‌یابد.

1 کد تخفیف خرید رایگان به مبلغ 22222 تومان به محض نهایی شدن اولین خرید فرد، به شخص معرفی‌کننده وی تعلق می‌یابد.

3 کد تخفیف خرید رایگان هر کدام به مبلغ 1 درصد اولین خرید فرد، جمعا 3 درصد مبلغ اولین خرید، به خود فرد برای استفاده در خریدهای بعدی تعلق می‌یابد.

 

پاداش‌های نقدی بیزیکت:

1111 تا 3333 تومان پاداش نقدی به ازای معرفی و ثبت‌نام هر فرد جدید به معرفی‌کننده وی می‌رسد. مشروط به حداقل 20 دقیقه حضور و فعالیت فرد جدید در بیزیکت. (ارقام به صورت پلکانی می‌باشد)

33333 تا 55555 تومان پاداش نقدی به ازای معرفی و ایجاد هر فروشگاه به فرد معرفی‌کننده مدیر آن فروشگاه می‌رسد. مشروط به فعالیت و رسیدن به میزان فروش حداقل 2222222 تومان توسط آن فروشگاه در بیزیکت. (ارقام به صورت پلکانی می‌باشد)

10 تا 30 درصد، از کارمزد دریافتی بیزیکت، از هر خرید یا هر فروش فرد معرفی‌شده، در کلیه بخش‌های بیزیکت، به صورت مادام‌العمر به فرد معرفی‌کننده وی می‌رسد. متناسب با نوع عضویت فرد و طبق جدول جزئیات پلن‌های عضویت حرفه‌ای بیزیکت که در بالا آمده است.

 

برای آشنایی با مزایای استثنایی بیزیکت برای مدیر و نماینده محله بیزیکت حتما این صفحه را مطالعه کنید.

 

پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با جزئیات کاری بیزیکت، شرایط استفاده از بیزیکت را مطالعه فرمایید.