خمیردندان ذغالی

کد کالا | 1716

فروشگاه | محصولات سلامت محور

وضعیت کالا | نو

قیمت (هر عدد) | ۱۶۵,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود

محدوده ارسال کالا | فقط داخل کشور - ایران

خمیردندان ذغالی تکسو دارای فرمول ضدباکتری
خمیردندان ذغالی تکسو می تواند عمیق تمیز کند.فرمول ضدباکتری این خمیردندان, باکتری ها را تابیش از 90% کاهش داده و در حال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده شناخته شده است.در این خمیردندان,به دلیل وجود ذغال ,بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند و لک های روی دندان را نیز برطرف می کند.ترکیبات این خمیر دندان شامل کربن اکتیو یا فعال می باشد.
کربن فعال (به انگلیسی: Activated carbon) یا کربن اکتیو به گروهی از مواد کربنی با پوکی و سطح داخلی بالا اطلاق می‌شود که به‌دلیل مساحت داخلی قابل توجه، ساختار پوک و منفذی، ظرفیت جذب بالا، که قادرند آلاینده ها را به خود جذب و محیط مربوطه (سطح دندان و یا داخل دهان) را عاری از هرگونه باکتری جرم و .. کنند.کاربرد مهم و قابل اهمیت آنها در جداسازی بو، رنگ، مزه‌های غیردلخواه از آب در عملیات‌های خانگی و صنعتی، بازیافت حلال، تصفیه هوا به‌ویژه در رستوران‌ها، صنایع غذائی و شیمیائی نیز می‌باشد.
کربن فعال از پیرولیز موادکربنی از قبیل چوب، زغال‌سنگ ، هسته یا پوسته میوه‌ها مانند پوسته نارگیل حاصل می‌گردد و در مراحل بعدی تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. که همین فعال سازی سبب خاصیت منفذ بودن آن می شود.
در نتیجه این خمیر دندان هیچ آسیبی به مینای دندان شما نمی رساند.زیرا هیچگونه عمل سایشی روی مینای دندان شما صورت نمی گیرد.با این حال افرادی که دارای شرایط خاص دندانی هستند ، حتما زیر نظر پزشک خود استفاده کنند.
زغال فعال :اصطلاح زغال فعال شده نشان دهنده یک سری از مواد جذب کننده سطحی , با جنسی زغالی و شکل کریستالی می باشد که در ساختار داخلی آن روزنه های زیادی وجود دارد.
روش مصرف : استفاده منظم و روزانه از این خمیردندان حاوی کربن اکتیو,از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملا سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

  مسواک، خمیر دندان، تیغ، ژل اصلاح و ...

  خمیردندان

  گارانتی