کد کالا | 2273

فروشگاه | کتب‌ خلیل رضوی

وضعیت کالا | نو

(هر جلد) | ۲۵۰,۰۰۰ ریال | ۲۱۷,۵۰۰ ریال

وضعیت | موجود

محدوده ارسال کالا | محدود به ایران

هر كسب و كاري همواره با موانع و ركودهايي مواجه مي‌شود. اين ركود مي‌تواند محلي يا منطقه‌اي يا حتي بين‌المللي و جهاني باشد. در حال حاضر هم نوعي ركود به صورت عمومي و جهاني و بخصوص در كشور ما وجود دارد كه باعث مي‌شود كسب و كارهاي مختلف توليدي و خدماتي نتوانند آن طور كه شايسته است به ارائه محصول يا خدمت بپردازند و به سودآوري برسند و بتوانند هزينه‌هاي جاري را برآورد كرده و بقاء داشته باشند.
البته در هر ركودي، برخي كسب و كارها بدون توجه به شرايط راه خود را ادامه مي‌دهند و ركود موجود كمترين تاثير را در كار آن‌ها دارد. برخي از افراد مالك كسب و كار هم هستند كه با رعايت برخي موارد، در هر شرايطي گليم خود را از آب بيرون مي‌كشند و كسب و كار خود را پابرجا و سودآور نگه مي‌دارند.
چه رمزي در رفتار و عملكرد مديران و صاحبان كسب و كارهاي هميشه سودآور وجود دارد؟ چرا برخي‌ها هميشه مشتري دارند و مي‌فروشند و برخي حتي در دوران رونق بازار هم مي‌نالند و از كمبود مشتري و فروش رنج مي‌برند؟ كدام رفتار و عملكرد است كه مي‌تواند كسب و كارها را در دوران ركود با كمترين هزينه و دردسر حفظ كند؟ چرا برخي از كسبه‌ي ما هنوز از اصول ابتدايي كسب و كار به طور كامل آگاه نيستند و فكر مي‌كنند اگر پولي داشتند و كسب و كاري اگر زماني در بورس بود آن‌ها هم اگر همان كار را شروع كنند موفق خواهند شد؟
اين كتاب به نوعي پاسخ‌هاي مختصر و مفيدي براي مديران و مالكان كسب و كار را فراهم كرده است. افرادي كه دوست دارند در زمان ركود بازار و اقتصاد، با رعايت برخي قوانين و مقررات و آموزش‌هاي ساده كه عمل كردن به آن‌ها از دست هر كسي به آساني برمي‌آيد، مي‌توانند كسب و كار خود را به سلامت به سرمنزل مقصود برسانند و كمترين ضربه را از بحران اقتصادي ببيند.
اين كتاب 52 قانون جذاب را براي شما معرفي مي‌كند كه نويسندگان آن سعي كرده‌اند با بياني ساده براي شما و نجات كسب و كار شما در زمان ركود تشريح كنند. اگر شما اين 52 قانون را خوب مطالعه كنيد و بفهميد و عمل كنيد مطمئن باشيد در زمان ركود كسب و كار همواره بهتر و بيشتر از رقبا فروش خواهيد داشت و حاشيه‌ي سود مناسبي براي خود فراهم خواهيد كرد.
موفقيت در كسب و كار البته صرفاً‌ فقط فروش بيشتر نيست، بلكه داشتن ارتباطات و شبكه‌ي اجتماعي مناسب، اعتماد به نفس، توان قبول و اعتراف به اشتباهات، خوب گوش دادن به حرف مشتري، داشتن اطلاعات به روز از فن‌آوري و نقش آن در كسب و كار و به كار گرفتن آن، آشنايي با قوانين و مقررات و رخدادهاي اجتماعي و اقتصادي روز و ... هر كدام مي‌تواند به نوبه‌ي خود شما را در اداره‌ي بهتر كسب و كارتان در زمان ركود و نيز در زمان رونق بازار ياري كند.
اميد است با مطالعه اين كتاب بتوانيد با عمل به دستورات و راهنمايي‌هاي آن، از هر بحراني با سلامتي خارج شويد و كسب و كار خود را به شكلي كه مناسب است از طوفان اقتصادي به سلامت بيرون بكشيد و سودآوري خود را حفظ كنيد.
تلاش مترجمان بر اين بوده است كه رعايت امانت گردد و در عين حال مطالب به نوعي براي فرهنگ ايران مناسب‌سازي شود تا براي خواننده‌ي ايراني بهتر قابل استفاده باشد. براي ارتباط با مترجمان اين كتاب مي‌توانيد از نشاني‌ سايت‌هاي اينترنتي معرفي شده در انتهاي اين كتاب استفاده نماييد. موفق باشيد.

  اقتصاد، مدیریت، کسب و کارآفرینی

  بازاریابی | فروش

  ضمانت‌ خرید