کد کالا | 2274

فروشگاه | کتب‌ خلیل رضوی

وضعیت کالا | نو

| ۳۵۰,۰۰۰ ریال | ۲۶۲,۵۰۰ ریال

وضعیت | موجود

محدوده ارسال کالا | محدود به ایران

اين كتاب معادل حداقل 12 كتاب به شما اطلاعات و آموزش‌هاي كاربردي ارائه مي‌دهد. هزينه خريد اين كتاب (كه براي اين حجم و تعداد صفحات در مقايسه با ساير كتاب‌هاي مشابه آن، بسيار مناسب بوده و با حداقل 37% تخفيف قيمت‌گذاري شده است) بسيار كمتر از هزينه لازم براي خريد 12 كتاب معادل براي يادگيري همه مطالب اين كتاب است. ضمن اين‌كه سبك مطالب و نوشتار اين كتاب و نوع آموزش تصويري آن مطمئناً برايتان جذاب خواهد بود و خيلي زود به انتخاب خود افتخار خواهيد كرد.
فهرست كلي مطالب این کتاب استثنایی همراه با سی دی رایگان
بخش اوّل: مباني كامپيوتر
راهنماي قطعات و خريد كامپيوتر
آشنايي با مفاهيم اوليّه.
بخش دوّم: راهنماي كاربردي ويندوز.
آموزش كاربردي ويندوز XP.
آموزش كاربردي ويندوز7 (سِوِن).
راهنماي نصب ويندوز.
بخش سوّم: آموزش كاربردي اينـترنت...
مفاهيم اينترنت، جستجو و دانلود.
ايـمـيل و چت...
وبـلاگ و وب‌سايت...
خريد و پرداخت اينترنتي...
سايت‌هاي كاربردي منتخب...
بخش چهارم: برنامه‌هاي كاربردي..
رايت و كپي CD/DVD...
ويروس‌يابي و كار با NOD32.
فشرده سازي و كار با WinRAR..
مشاهده، ايجاد و تبديل فايل‌هاي PDF..
برنامه‌هاي جذاب و كاربردي گوگل..
ريزه‌ميزه هاي مهم!
بخش پنجم: سرگرمـي و مولتي‌مديا
فتـوشاپ كاربردي...
نمايش و كار با عكس‌ها با Picasa.
پخش فيلم و موزيك با KmPlayer
تبديل و مونتاژ فيلم و موزيك با برنامه Video Converter
بخش ششم: مباحث ICLD و رايانه‌كار.
تايپ و صفحه‌آرايي با برنامه وُرد WORD...
كار با برنامه اكسل EXCEL..
ارائه با برنامه پاورپوينت POWERPOINT..

ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد كتاب كامپيوتر براي همه
ويرايش قبلي اين كتاب قبلاً بارها چاپ شده و ده‌ها هزار نفر از هموطنان و حتّي افراد فارسي‌زبان ساير كشورها از آن استفاده كرده و با پسنديدن آن، طرفدار ساير كتاب‌هاي مؤلف هم شده‌اند. اين تعداد خواننده نشانگر جذاب بودن و كاربردي بودن كتاب است. حال با ويرايش جديد كه كاملاً به روز و حتي بعضي موارد داغِِ‌ِداغ! بيان شده است، مطمئناً حتّي براي كساني كه ويرايش قبلي كتاب را خوانده بودند هم مناسب است تا مجدداً اين كتاب را تهيه كنند و از جديدترين‌هاي كامپيوتر براي همه باخبر شوند.
اين كتاب يكCD همراه دارد كه رايگان است و شما بايد حتماً از فروشنده آن را درخواست نماييد. بدون اين سي‌دي در تمرين عملي برخي فصول دچار مشكل خواهيد شد. اين سي‌دي، هم نسخه تشريح شده برنامه‌هاي كتاب را در خود دارد، هم برخي برنامه‌هاي كاربردي ديگر را و هم برخي مطالب سرگرم كننده را. هم‌چنين اين CD، نسخه الكترونيك از مطالب ويرايش قبلي كتاب را هم شامل مي‌شود كه در اين كتاب از ذكر و چاپ مجدد آن‌ها به دليل زياد شدن حجم كتاب صرف‌نظر شده است و شما مي‌توانيد از اين بخش CDهم كه به نوعي مكمّل اين كتاب است به رايگان استفاده نماييد. يادآوري مي‌كنم كه اين سي‌دي از نوع آموزشي يا تصويري نيست! فقط نرم‌افزار است و كتاب الكترونيك.
برخي از مطالب اين كتاب در هيچ آموزشگاهي تدريس نمي‌شود و بقيه مطالب ديگر هم به اين شيوه آموزش داده نمي‌شود. ترتيب انتخاب مطالب براي اين كتاب، كاملاً ويژه و اختصاصي بوده و بر اساس تجربه و تشخيص مؤلف به نياز كاربران عادي است و مانند بيشتر كتاب‌هاي ديگر به ذكر همين‌طوري! و ترتيب غير اصولي مطالب اقدام نشده است.
اين كتاب خدمات رفع اشكال رايگان دارد و شما مي‌توانيد با استفاده ازايميل يا طرح در سايت مؤلف، هر نوع سؤال و مشكل خود در ارتباط با مطالب اين كتاب را بيان كرده و در اولين فرصت مناسب پاسخ لازم را از نويسنده اين كتاب دريافت نماييد. البتّه دقّت كنيد پاسخ به سؤالات مرتبط با مطالب اين كتاب در اولويت است.
اين كتاب به سبك كاملاً‌ خودماني نوشته شده است و شما در مطالعه‌ هر صفحه از آن احساس خواهيد كرد كه نويسنده در كنار شماست و دارد با شما صحبت مي‌كند؛ خواهيد ديد. اين سبك كتاب را بعيد است قبلاً ‌تجربه كرده باشيد. اگر خوش‌تان آمد به دوستان خود هم اين كتاب را معرفي كنيد و اگر علاقمند بوديد به ساير كتاب‌هاي مولف هم مراجعه كنيد كه همين سبك و سياق را دارند و به طور تخصصي‌تر در برخي موارد منتشر شده‌اند. ليستساير كتاب‌هاي مولف و روش خريد آن‌ها با 20 درصد تحفيف ويژه براي شما دوست محترم، در انتهاي كتاب آمده است.
آن‌چه در اين كتاب بيان شده است حاصل تجربه حداقل 20 سال‌ كار مؤلف در استفاده از برنامه‌هاي معروف و كاربردهاي اصلي آن‌ها و تأليف حداقل 30 جلد كتاب ديگر است و مطالبي در حد همين كتاب، مطمئن باشيد نيازهاي شما را برطرف خواهد كرد و خيلي دنبال سخت‌تر كردن كار يادگيري خود نباشيد!
اين كتاب را اگر به فرد ديگري امانت داديد حواس‌تان باشيد كه به دلايلي چسبناك! است و خيلي سخت برگشت داده مي‌شود! بارها اين مطلب را از خوانندگان شنيده‌ام.
اين كتاب همه موارد را با تصوير و با ذكر ساده و خودماني ياد مي‌دهد و به نوعي، هر جمله آن مهم است و نبايد سريع از آن‌ها رد شويد. مگر اين‌كه خودتان در اين امور نخبه باشيد، كه در اين‌صورت حرفي نيست و مخلص شما هم هستم.
در اين كتاب مانند اغلب كتاب‌هاي مؤلف، سعي شده است به‌جاي خالي گذاشتن برخي صفحات متن (براي رعايت اصول نگارش و صفحه‌آرايي صحيح كتاب، كه نهايت سعي براي بهتر و حرفه‌اي شدن آن انجام شده است) مطالب خواندني از جملات و سخنان بزرگان براي تلطيف روح شما و نيز يادگيري درس‌هاي زندگي در كنار درس كامپيوتر در آن‌ها درج شود. اميدوارم از اين اقدام مؤلّف كه براي اولين بار در اولين چاپ همين كتاب در سال 1382 توسط ايشان در ايران ابداع و رايج شد خوش‌تان بيايد و واقعاً‌ درس بگيريد؛ كه در زندگي، مهم‌تر از يادگيري كامپيوتر، فراگيري اين درس‌هاست!
در اين كتاب يك ضميمه اختصاصي براي كارآفريني و ايجاد كسب و كار با استفاده از كامپيوتر و حتّي با داشتن اطلاعاتي در حد مطالب اين كتاب آورده شده است. از آن‌جا كه نويسنده اين كتاب‌ يكي از اولين دانش‌آموختگان دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران در مقطع كارشناسي ارشد مديريت كارآفريني بوده و در پی اخذ دکترای مدیریت کسب و کار DBA هستند، آموخته‌ها و تجربه‌هاي خود در راه‌اندازي كسب و كارهاي مختلف در چندين سال گذشته را در حد چند صفحه به طور فشرده و مختصر و مفيد براي شما بيان كرده است كه اميدواريم خوش‌تان بيايد.
هر نوع پيشنهاد و نظر شما را درباره اين كتاب مشتاقانه مي‌پذيريم.

مقدمه مؤلّف بر چاپ یازدهم (ويرايش سوم)

چاپ اول از جلد اوّل كتاب «كامپيوتر براي همه» در اوايل خرداد سال 1382 به بازار آمد. با استقبال گسترده دوستان و هم‌وطنان عزيز، چاپ دوّم آن در زمستان همان سال با ويرايش جديدتر منتشر گرديد. در طي سال‌هاي بعد، اين كتاب بارها تجديد چاپ شد. بعدها جلد دوم و سوم اين كتاب هم نوشته شد و آن‌ها هم هر كدام چندين بار چاپ شدند و ده‌ها هزار خواننده راضي در سراسر كشور جذب كردند .
سال 1390 پس از گذشت مدتي نسبتاً طولاني، توفيق و البتّه فرصتي! حاصل شده است كه جلد اوّل كتاب كامپيوتر براي همه را مجدداً و براي بار سوم ويرايش كنم. ويرايشي كه تقريباً نوشتن كتاب از نو بوده و كل كتاب بازنويسي شده و تصاوير آن عوض گرديدند و شما با يك كتاب جديد با اسم آشناي قبلي مواجه هستيد. حتي شما خواننده عزيز هم كه ويرايش قبلي اين كتاب را مطالعه كرده‌ايد حتماً با خواندن اين ويرايش جديد با تحولات جديد در عرصه كامپيوتر آشنا خواهيد شد. مي‌توان گفت همه چيز آن نسبت به سال تأليف اوليه اين كتاب عوض شده است و صددرصد تعجب خواهيد كرد.
هم‌چنین با توجه به این‌که جلدهای 2 و 3 این کتاب به دلیل این‌که ویرایش جدید نداشتند و دیگر منتشر نمی‌شوند، تصمیم گرفتم عبارت جلد اول را هم از اسم کتاب بردارم؛ چون خود این کتاب به حد کافی کامل است و همه موارد لازم را پوشش داده است. در اين كتاب از هر آن‌چه براي استفاده از كامپيوتر لازم مي‌شود مطالبي ذكر شده است. مطمئن باشيد شما در هر سطحي از آشنايي با كامپيوتر باشيد، اين كتاب خواهد توانست به معلومات شما بيفزايد و شما را حرفه‌اي‌تر كند.
در اين كتاب از مقدمات و آشنايي با انواع اصطلاحات كامپيوتري شروع شده تا آن‌چه در زندگي ديجيتال امروزي براي شهروند الكترونيك بودن و براي برآوردن نيازهاي روزمره و تفريحات عادي لازم خواهد شد همه چيز بيان شده است و مطمئناً از اين نظر هيچ كتابي به اين سطح از گستردگي موضوعات نمي‌رسد. موضوعاتي كه اگر فهرست مطالب را نگاه كنيد از كاربردي بودن و انتخاب هوشمندانه آن‌ها تعجب خواهيد كرد. اين موارد بر اساس تجربه شخصي بنده پس از حداقل 20 سال كار تخصصي با كامپيوتر حاصل شدند و خصوصاً پيشرفت‌ها و برنامه‌هاي كاربردي روز را بيشتر در نظر گرفتم تا بتوانند نيازهاي شخصي و روزمره شما را به بهترين نحو برآورده كنند.
نكته‌ مهم و جالب در ويرايش جديد كتاب، افزوده شدن مباحث كاربردي مرتبط با درس‌هاي رايانه‌كار و دوره ICDLاست. يعنيعلاوه بر مباحث مباني كامپيوتر، ويندوز و اينترنت، ساير موارد از جمله موضوعات مهم و كاربردي اكسل، پاورپوينت و ورد را نيز شامل مي‌شود؛ البتّه با زبان و سبك خاص اين كتاب كه مطمئناً به تدريج از نوع و ميزان تفاوت آن با ساير كتاب‌ها آگاه خواهيد شد. با توجه به درخواست‌هاي زياد دوستان از سراسر كشور، اين مباحث در لابلاي مطالب كتاب و نيز در يك بخش مجزا تشريح شده تا دوستاني هم كه به كلاس‌هاي آموزشي اين دوره‌ها مي‌روند يا دوست دارند اين مباحث را ياد بگيرند تنها با داشتن همين يك كتاب همه نيازهايشان برطرف شود.
مطمئن باشيد با مطالعه اين كتاب علاوه بر اين‌كه سريع‌تر و آسان‌تر مطالب لازم را ياد خواهيد گرفت، بلكه حداقل ده‌ها و صدها هزار تومان صرفه‌جويي خواهيد كرد. اميدوارم از اين كتاب هم مانند ساير كتاب‌هاي من خوشتان بيايد. هر گونه كم وكاستي ديديد ببخشيد و حتماً مرا از نظرات خود بهره‌مند سازيد.

  علوم کامپیوتر، فنی و مهندسی

  کامیوتر | کتاب | خودآموز

  ضمانت‌ خرید