(34) بی‌کار میلیونر
%۱۰

کد کالا | 3080

فروشگاه | انتشارات کهکشان دانش

وضعیت کالا | نو

(هر جلد) | ۶۸۰,۰۰۰ ریال | ۶۱۲,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
کتاب بیکار میلیونر نوشته‌ی مت موریس، کلیاتی ارائه می‌دهد درباره اینکه چگونه می‌توانیم کسب و کار خودمان را راه‌اندازی کنیم و میلیونر شویم.

مت موریس (Matt Morris) در کتاب بی‌کار میلیونر (The unemployed millionaire)، شرایط سخت زندگی و خاطرات خود را تعریف می‌کند و نشان می‌دهد که داشتن زندگی موفق و داشتن کسب‌ و کاری موفق و پول‌ساز، حق همه و در توان همه است؛ و می‌توان آن را با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌ روز و نه صرفاً وعده‌ و وعید و صحبت از قانون جذب و رؤیابافی و...! به دست آورد.

معیار انتخاب مت، نتیجه سال‌ها تحقیق، مطالعه صدها کتاب و شرکت در سمینارها و سخنرانی‌های زیادی است. وقتی وی از رقم میلیون و میلیونر شدن سخن می‌گوید، تنها روی سخنش پول نیست، بلکه مت از همه می‌خواهد که چیزی ورای استعدادهای نامحدود خود را شناسایی کنیم تا بتوانیم کارهایی بکنیم که نمی‌توانیم تصور کنیم.

مت موریس در کتاب بیکار میلیونر بیان می‌کند:

تصور کنید که مجبور باشید پنج روز در هفته، صبح زود بیدار شوید، و در ساعات پرترافیک روز، راه خود را با چنگ و دندان از میان جمعیت باز کنید؛ تنها افتخارتان هم این باشد که 8 ساعت بعدی خود را در کاری صرف می‌کنید که هیچ علاقه‌ای به آن ندارید. بعد از این‌که آلوده‌ی کاری شدید که شما را از انجام آن‌چه واقعاً دوست دارید، بازمی‌دارد؛ تازه به آن قسمت فکر کنید که دوباره باید در ساعات پرترافیک، خود را به زور به سمت خانه بکشانید تا اعضای خانواده‌تان را ببینید. اعضای خانواده‌ای که شما را کم‌تر از اکثر افرادی که سر کارتان حضور دارند، می‌شناسند.

حال به پاس همه‌ی این سختی‌هایی که کشیده‌اید، فقط آن‌قدر پول به دست می‌آورید که به زحمت می‌توانید صورت‌حساب‌های خود را پرداخت کنید، و سالانه یک پاداش هم به جیب می‌زنید که بتوانید یک تعطیلات دو هفته‌ای داشته ‌باشید و طعم نقره‌فام یک آزادی واقعی را بچشید. قبل از اینکه بتوانید طعم این تعطیلات را تمام و کمال مز‌ه مزه کنید، باید دوباره سرِ کارتان برگردید و 50 هفته‌ی دیگر صبر کنید تا بتوانید دوباره گریزی بزنید و به تعطیلات بعدی بروید.

آیا حاضرید بیست سال بعدی عمرتان را نیز به همین نحو زندگی کنید؟ یا ده سال آینده؟ پنج سال آینده چطور؟ شغل اکثر آدم‌ها، برای آن‌ها امنیت مالی که ایجاد نمی‌کند، هیچ! ناامنی مالی هم ایجاد می‌کند.

حتی بدتر از آن، اکثر شغل‌ها چیزی بیش از یک زندان پردرآمد نیستند. در زندان، به خاطر وجود موانع فیزیکی، شما نمی‌توانید آزادانه به هر کجا می‌خواهید بروید یا آن‌طور که می‌خواهید زندگی کنید. در بیش‌تر شغل‌ها هم به خاطر موانع مالی نمی‌توانید آزادانه به هرکجا می‌خواهید بروید یا هرجا که می‌خواهید زندگی کنید.

تا زمانی که این موانع بر سرراه شما قرارداشته‌ باشند، نمی‌توانید طعم آزادی را تمام و کمال بچشید. برای بسیاری از افراد، تنها تفاوت زندگی کردن در یک شغل یا در یک زندان این است که، زندان مزایای درمانی بیش‌تری به آن‌ها ارائه می‌کند.

جملات برگزیده کتاب بیکار میلیونر:

- بهترین پاداشی که یک فرد در قبال زحماتش دریافت می‌کند، آن چیزی نیست که به‌ دست می‌آورد، بلکه آن چیزی است که به آن تبدیل می‌شود.
- تنها چیزی که در زندگی برای‌تان محدودیت ایجاد می‌کند، باورهای غلط ذهنی‌تان هستند.
- اگر می‌خواهید به یک زندگی‌ دست‌نیافتنی برسید، ابتدا، باید انتظارات‌تان را دست‌نیافتنی کنید.
- پول‌دار کسی است که پول دارد؛ ثروتمند کسی است که زمان دارد.
- اگر با اعمال‌تان باعث شوید که دیگران بیش‌تر رویاپردازی کنند، بیش‌تر یاد بگیرند، بیش‌تر کار کنند و بیش‌تر رشد کنند؛ در این صورت، شما یک رهبر هستید.
- موفقیت کلید شادمانی نیست. شادمانی کلید موفقیت است. اگر به کاری که می‌کنید عشق بورزید، موفق خواهید شد.

تمجیدها از کتاب بیکار میلیونر:

- با به کار بستن توصیه‌های مت موریس، اینک دو سال است که با اینترنت از منزلم کار می‌کنم و ماهانه بیش از 15000 دلار سود خالص کسب می‌کنم. مت به هر روش ممکن، به مشتریان و شرکای تجاری‌اش سود می‌رساند. (استون ایوانز، بازاریاب اینترنتی استون ایوانز، بازاریاب اینترنتی)

- در دنیای امروزی، افرادی مانند مت موریس به ندرت یافت می‌شوند. او یک جواهر است. از این‌که توانسته‌ام در پنج سال اخیر، روابط دوستانه و شراکت کسب‌وکار با وی بنا کنم بسیار خوش‌حالم. چراکه در سایه‌ی راهنمایی‌ها و دوستی وی، نه تنها در زندگی حرفه‌ای، بلکه در زندگی شخصی‌ام هم پیش‌رفت کرده‌ام. در واقع، به‌خاطر ارتباطم با وی در سه سال و نیم اخیر، بیش از 250000 دلار درآمد کسب کرده‌ام. یک تشکر بزرگ به وی بدهکارم! مت در مردم‌داری بسیار مهارت دارد. (مایکل تی. گلسپی، "مایک جی")

- در هفت سال گذشته، افتخار آشنایی و یادگیری از مت موریس را داشته‌ام. دانش کسب‌وکار و موفقیتی که او به من منتقل می‌کند، همیشه بسیار باارزش است و همواره چشم‌های مرا به روی روش‌های جدید فکر کردن باز می‌کند. تنها به یکی از ایده‌هایش عمل کردم و به بیش از 40000 دلار (روزافزون)، درآمد دست یافتم. (کوین ویلکه، بازاریابی نیترو)

- اولین باری که با مت موریس ملاقات کردم، مردی با ژرف‌بینی باور نکردنی را دیدم. شراکت با مت، بهترین تصمیمی بود که در زندگی حرفه‌ای‌ام گرفته‌ام. در دو سال‌ اخیر، توانسته‌ام بیش از یک میلیون دلار درآمد کسب کنم، به سرتاسر دنیا سفر کنم، چه در کاری مشغول باشم و چه نباشم، ماهانه مبلغ 50000 دلار درآمد پیوسته‌یِ ناشی از سود خالص به من تعلق می‌گیرد. (جانی ویمبری، سخن‌ران حرفه‌ای، میزبان نمایش تلویزیونی جانی شو)

  اقتصاد، مدیریت، کسب و کارآفرینی

  ضمانت‌ خرید