کد کالا | 3452

فروشگاه | کتب‌ خلیل رضوی

وضعیت کالا | نو

(هر جلد) | ۳۳۰,۰۰۰ ریال | ۲۹۷,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود

محدوده ارسال کالا | محدود به

استلان موریرا در کتاب عادت‌های پول‌ساز، ۲۷ روش برای رسیدن به موفقیت دل خواه، زندگی شاد و درآمد عالی را به ما نشان می‌دهد و اطلاعات ارزشمندی در اختیارمان می‌گذارد تا زندگی‌مان‌ به‌ طور کامل تغییر کند.

سرعت پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن آن در ایران و جهان، امروز آن‌چنان برق‌ آسا شده و برخی مشاغل و صنایع، روز‌به‌روز در ورطه‌ نابودی بیشتر قرار می‌گیرند. در عوض به تدریج برخی صنایع و مهارت‌های جدید پا به عرصه‌ وجود می‌گذارند و خواهان فراوان پیدا می‌کنند، در حالی که قبلاً حتی اسمی‌ هم از آن‌ها نبود.

از طرف دیگر تکنولوژی تفکر و روان‌شناسی موفقیت فردی نیز هر روزه ابعاد جدیدی پیدا می‌کند و دیگر نمی‌توان با افکار قدیمی‌ در دنیای اینترنتی و مجازی‌ گونه‌ امروز به موفقیت کاری یا مالی یا خانوادگی دست یافت. زندگی موفق و داشتن کسب‌وکاری موفق و پولساز، حق همه و در توان همه است. این نمی‌شود مگر با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌روز، و نه صرفاً وعده و وعید و صحبت از قانون جذب و رویابافی و... ! بدون این‌ که در عمل حرکتی صورت بگیرد.

«ما چیزی هستیم که به‌طور مداوم تکرار می‌کنیم. بنابراین، موفقیت، انجام یک عمل نیست، بلکه یک عادت است.» (ارسطو)

این نقل‌قول واقعاً درست است؛ عادت‌های ما، ما را تعریف می‌کند و زندگی ما را شکل می‌دهد. اگر ما در کاری که انجام می‌دهیم بهترین هستیم، اگر در هماهنگی و صلح زندگی می‌کنیم، اگر عادت‌های سالمی داریم، همه به دلیل این است که ما عادت‌های خوبی داریم. ولی اگر ما بی‌پروا، معتاد به روش‌های ناسالم زندگی، و در محاصره هرج‌ومرج هستیم، برای همه این‌ها باید از عادت‌های خودمان انتقاد کنیم.

اگر شما به دنبال تغییر در زندگی هستید، کتاب عادت‌های پول‌ساز (Million Dollar Habits) اطلاعاتی به شما می‌دهد که نه‌ تنها راهنمایی‌های مناسب را فراهم می‌کند، بلکه شما را به‌ طور کامل به سمت تغییر زندگی بهتر هدایت می‌کند. کتاب عارت‌های پول‌ساز فقط به شما اطلاعات نمی‌دهد، بلکه به شما کمک می‌کند که ذره‌ ذره این موضوع را متوجه بشوید. این کتاب مربی شما برای موفقیت خواهد بود. اجازه دهید این کار را انجام دهد و بدین‌سان شما زندگی فراتر از چیزی که تصورش را می‌کردید خواهید داشت.

با خواندن کتاب عادت‌های پول‌ساز اثر استلان موریرا (Stellan Moreira)، به خودتان کمک می‌کنید و اولین گام در دست‌یابی به هدف‌تان، بهبود خودتان است.

تخمین زده‌ شده حدود 95 درصد از کارهایی که روزانه انجام می‌دهیم از چیزی جز عادت خالص سرچشمه نمی‌گیرد. به‌ عنوان‌ مثال: صبح از خواب بیدار شدن و بلافاصله گوشی را برداشتن، تا دیروقت بیدار ماندن و تکالیف را انجام دادن، هر روز صبحانه یک چیز خاص را خوردن، هر روز از یک مسیر خاص به سر کار رفتن، این‌ها فعالیت‌های عادی هستند که هر کدام به‌ گونه‌ای شخصی‌ سازی‌ شده‌اند. ما موجوداتی وابسته عادت هستیم.

عادت‌هایی که داریم می‌توانند در رفتارهای خنثی، مثبت و منفی ما را تحت تأثیر خود قرار دهند. عادت‌هایی که خنثی هستند، هیچ تأثیر قابل‌ توجهی بر شیوه زندگی ما ندارد، اما عادت‌های مثبت و منفی تمام زندگی ما را به طرز چشم‌گیری می‌توانند شکل بدهند.

وقتی یک عادت منفی می‌تواند پیشرفت شما را کند کرده و بر شیوه زندگی شما تأثیر بگذارد، یک عادت مثبت می‌تواند همه‌ چیز را بهبود بدهد و این عادت مثبت برای شما، امکانات، پیشرفت، سلامتی، فراوانی، شادی، عشق و موفقیت به ارمغان می‌آورد.

این کار می‌تواند شما را عوض کند و در نتیجه این تغییر، تمام واقعیت زندگی شما تغییر می‌کند. به این قدرت که می‌تواند به‌ طور کامل در رفتار شما اثرگذار باشد «عادت» می‌گویند. ممکن است سؤالاتی از قبیل این‌که چطور این اتفاق می‌افتد؟ چگونه عادت می‌کنیم؟ آیا توانایی توسعه عادت‌ها را داریم؟ آیا این عادت‌ها به‌صورت آگاهانه درست می‌شوند یا نه؟ و بسیاری سؤالات دیگر ذهنتان را به خود مشغول سازد. تشکیل عادت، معمولاً یک عمل آگاهانه است. با این‌ حال، اگر یک رفتار را برای یک ماه یا بیشتر انجام دهید، آن را بخشی از روال زندگی خود می‌دانید، در غیر این صورت، این عادت به‌ صورت ناخودآگاه می‌شود.

برای از بین بردن عادت قدیمی و درست کردن یک عادت جدید، باید به چرخه عادت‌ها آگاهی داشته باشید...

  اقتصاد، مدیریت، کسب و کارآفرینی

  پول | درآمد | عادت | تفریح

  ضمانت‌ خرید