مشاوره فرصت های کار در آتلانتیک کانادا

کد کالا | 3876

فروشگاه | ویزا سنتر

وضعیت کالا | نو

| ۵۰۰,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
آژانس فرصت های آتلانتیک کانادا

آژانس فرصتهای آتلانتیک کانادا با همکاری با جوامع متنوع برای توسعه و تنوع بخشیدن به اقتصادهای محلی و با قهرمانی در نقاط قوت آتلانتیک کانادا ، برای ایجاد فرصتهایی برای رشد اقتصادی در آتلانتیک کانادا تلاش می کند تا مشاغل را برای رقابتی تر ، ابتکاری تر و تولیدی تر کند.

بیماری کروناویروس (COVID-19)
دولت کانادا اعلام کرده است که از اول آوریل سال 2020 کلیه آژانس های توسعه منطقه ای ، از جمله ACOA ، سه ماه تعویق درمورد کلیه پرداخت های مربوط به دولت را اعمال می کنند.
مشاغل موجود در اقیانوس اطلس کانادا که قادر به دسترسی به اقدامات امدادی موجود نیستند ، اکنون می توانند با ابتکار جدید برای بودجه اقدام کنند

مونکتون ، نیوبرانزویک ، 13 مه 2020

بیماری همه گیر COVID-19 باعث عدم اطمینان و نگرانی برای مشاغل و کارمندان آنها شده است. شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SMEs) در قلب اقتصاد ما و جوامع ما قرار دارند. به عنوان منبع مشاغل محلی و غرور ، آنها نقش اساسی در بهزیستی جوامع در سراسر کشور دارند. به همین دلیل است که دولت کانادا برای کمک به آنها در حفظ کارمندان خود ، پرداخت اجاره و دسترسی به سرمایه برای پرداخت صورتحساب خود ، یک سری اقدامات بتن و ملموس را اجرا کرده است.

با تکیه بر این اقدامات ، صندوق امداد و بهبود منطقه ای جدید (RRRF) از طریق آژانس های توسعه منطقه ای (RDA) تحویل داده می شود تا به مشاغل و سازمانهای بیشتر در بخش هایی از جمله تولید ، فناوری ، گردشگری و سایر مواردی که در مناطق اصلی و اصلی هستند کمک کند. اقتصادهای محلی RDA ها به بهترین وجه در ارائه این پشتیبانی اضافی قرار دارند زیرا آنها هر روز با جوامع مختلف در سراسر کشور همکاری می کنند و با واقعیت های متنوع محلی آشنا هستند.

امروز ، محترم ملانی جولی ، وزیر توسعه اقتصادی و زبان های رسمی ، اعلام کرد که مشاغل آتلانتیک کانادا که قادر به دسترسی به سایر اقدامات موجود نیستند ، هم اکنون می توانند از طریق ACOA درخواست پشتیبانی RRRF کنند. به عنوان RDA برای آتلانتیک کانادا ، ACOA با شرکای کلیدی مانند شرکت های توسعه تجارت تجاری (CBDCs) در منطقه همکاری خواهد کرد تا به مشاغل آتلانتیک کانادا در این شرایط دشوار کمک کند. در کل 110 میلیون دلار برای مشاغل آتلانتیک کانادا در دسترس است.

تلاش های دولت کانادا برای بسیاری از مشاغل محلی تغییر ایجاد می کند ، اما برخی هنوز شکاف ها را از بین نمی برند و به ویژه در جوامع روستایی و دورافتاده هنوز واجد شرایط نیستند. اینجاست که RRRF با کمک 962 میلیون دلار - از جمله 110 میلیون دلار برای آتلانتیک کانادا - برای حمایت از مشاغل اقتصادی تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 وارد کشور می شود. به عنوان مثال ، این مورد برای SME ها در بخش گردشگری که تحت تأثیر COVID-19 به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند و در بعضی موارد برای سایر برنامه های فدرال واجد شرایط نیستند.

مشاغل کانادا به همان اندازه کانادایی ها متنوع هستند و پشتیبانی فوری و مشخصی که از طریق صندوق در اختیار آنها قرار می گیرد متناسب با نیازهای منحصر به فرد آنها خواهد بود. در ماه های آینده ، آنها قادر خواهند بود نقش مهمی در بهبود اقتصادی ما ایفا کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد این صندوق در وب سایت ACOA موجود است .

نقل قول ها
"مهم نیست که چقدر شبکه ایمنی را گسترش دهیم ، مشاغل در سراسر کانادا همچنان به شکستن شکافها ادامه می دهند. بسیاری از کارآفرینان هنوز هم نگران این هستند که آیا آنها به شما کمک کنند. با نزدیک به یک میلیارد دلار حمایت در سراسر کشور ، صندوق امداد و بازیابی منطقه ای برخی از شکافها را پر خواهد کرد پیام ما به کانادایی ها واضح است: اکنون ما برای شما اینجا هستیم ؛ ما در هفته ها و ماه های آینده برای شما اینجا خواهیم بود ؛ و ما این اتفاقات را با هم خواهیم گرفت. ""

- محترم ملانی جولی ، وزیر توسعه اقتصادی و زبانهای رسمی و وزیر مسئول ACOA

وی ادامه داد: "تجارت كوچك و متوسط ​​برای اقتصاد آتلانتیك كانادا بسیار مهم است و آنها تأثیرات ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 را تحت تأثیر قرار می دهند. RRRF برای کمک به مشاغلی که نمی توانند به سایر پشتیبانی های فدرال دسترسی پیدا کنند تا از این اوقات دشوار استفاده کنند و با شروع بهبود مجدداً در مسیر برگشت قرار بگیرند. "

- رنه آرسنو ، دبیر پارلمان وزیر توسعه اقتصادی و زبانهای رسمی (ACOA و زبانهای رسمی)

وی گفت: "ما می دانیم که صاحبان مشاغل کوچک روستایی در حال حاضر دست به گریبان هستند و خوشحالیم که می بینیم این صندوق مورد نیاز برای تأمین کمک به آنها در این زمان بی سابقه ساخته شده است. ما امیدواریم که این صندوق برای تثبیت مشاغل ، یک خط زندگی فراهم کند تا آنها بتوانند آن را از طریق همه گیری COVID-19 بسازند. CBDC ها مشتاقانه منتظر حضور در خط مقدم بهبود اقتصادی ما هستند. "

- نویل رابینسون ، رئیس جمهور ، انجمن آتلانتیک شرکتهای توسعه تجارت تجاری

حقایق فوری
شش سازمان توسعه منطقه (از RDA) اطمینان حاصل شود که مناطق کانادا در اتاوا شنیده ام، و اقتصاد محلی و کسب و کار از حمایت آنها نیاز به رشد و رفاه.

RDA های کانادا برای توسعه و تنوع بخشیدن به اقتصاد منطقه ای برای کمک به پیشرفت جوامع متمرکز شده اند. آنها در حال حاضر حضور عمده در جوامع ، آنها می دانند که در آنجا بیشترین پشتیبانی لازم است.

مشاغل و سازمانهایی که متقاضی متقاضی شده اند اما قادر به دسترسی به مزایای امداد رسانی فعلی فدرال COVID-19 نیستند و همچنین افرادی که مزایایی دریافت کرده اند اما هنوز هم مشکلات جریان نقدینگی را تجربه می کنند ، تشویق می شوند قبل از درخواست ، با ACOA تماس بگیرند .

شرکت های توسعه تجارت تجاری (CBDCs) سازمان های مبتنی بر جامعه ای نیستند که خدمات هدفمندی را به کارآفرینانی که نیاز به تأمین مالی اختصاصی دارند و معمولاً از منابع سنتی در دسترس نیستند ، ارائه می دهند.

در آتلانتیک کانادا 41 CBDC وجود دارد.


  تورهای گردشگری داخلی و خارجی

  آتلانتیک کانادا | ACOA | شرکت های توسعه تجارت | فدرال | تجارت كوچك و متوسط

  ضمانت‌ خرید