کد کالا | 419

فروشگاه | کهکشان دانش

وضعیت کالا | نو

| ۳۷۰,۰۰۰ ریال | ۳۳۳,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
موفقيت در كسب‌و‌كار مي‌تواند پيش‌زمينه‌ي موفقيت در ساير مراحل زندگي باشد. افراد حرفه‌اي بايد طرز فكر و رفتارشان با افراد عادي فرق داشته باشد. در دنياي امروزي تجارت و كسب‌و‌كار، ديگر نمي‌توان با دانسته‌هاي قديمي و مديريت سنتي كارها را پيش برد. علم مديريت جديد علم اقدام بر اساس شرايط و مقتضيات مكان و زمان و كسب‌و‌كار است و نمي‌‌توان براي همه‌ي شرايط و شركت‌‌ها يك نسخه‌ي واحد پيچيد.
با اين حال براي موفق شدن در كسب‌و‌كار نكات مشتركي وجود دارد كه هر صاحب پيشه‌اي بايد آن‌ها را بداند و به كار ببندد، اگر مي‌خواهد در اين اوضاع نامساعد اقتصادي كه اغلب كشورها را دربرگرفته است به رقابت بپردازد و دوام داشته باشد. براي موفقيت فرد و كسب‌و‌كار، كتاب‌هاي زيادي منتشر شده است ولي كمتر كتابي بوده كه مانند اين كتاب به روز بوده و به معرفي فن‌آوري‌هاي امروزي موثر در موفقيت كسب‌و‌كار پرداخته باشد.
كتاب 42 قانون باد بیلانیچ به زبانی ساده و قابل درک نوشته شده و از طرف مترجمان هم سعی شده تا به زبانی ساده براي شما ترجمه شود. این کتاب برای هر شخص و در هر صنف و شغلی که باشد، قابل استفاده است.
این کتاب از این منظر حائز اهمیت است که قدم به قدم، مراحل موفقیت شخصی نویسنده را به ما انتقال می‌دهند. در واقع، بيلانيچ تجربه‌های زندگی خود را بیان کرده و این خیلی باارزش است، ولی به قول بیلانیچ لزوماً نباید از این قوانین پیروی کنیم. می‌توانیم بعضی از این قوانین را حذف، بعضی را اصلاح و تعدادی را نیز به آن اضافه کنیم. این کتاب تلاش و امید بی‌شائبه‌ي نویسنده را نیز نشان می‌دهد.
در اين كتاب در عين بيان نكاتي در زمينه‌ي روش‌هاي‌ موفقيت در كسب‌و‌كار و فروش، به موارد شخصي از قبيل نحوه‌ي جذب و افزايش اعتماد به نفس شخصي و راه‌هاي تكميل آن و نيز هنر برقراري ارتباطات خوب در كسب‌و‌كار و در ادامه به نحوه‌ي ارائه و سخنراني ايده‌آل نيز پرداخته شده است.
اين كتاب همچنين در معرفي و بيان كاربرد فن‌آوري‌هاي روز از جمله سايت‌هاي اينترنتي مرتبط با كسب‌و‌كار هم به خوبي حق مطلب را ادا كرده است و اين نكته‌اي است كه در كشور ما و توسط دارندگان كسب‌و‌كار و خصوصاً مالكان كسب‌و‌كارهاي كوچك و خويش‌فرما خيلي كم جدي گرفته مي‌شود. استفاده از اينترنت براي رشد و معرفي كسب‌و‌كار يكي از مناسب‌ترين راه‌هاست و ما به‌عنوان مترجم به شما توصيه مي‌كنيم اين راه را جدي بگيريد.
توصيه مي‌شود اگر در آموزش و نحوه‌ي استفاده از كامپيوتر و اينترنت به دنبال كتب خوبي مي‌گرديد مي‌توانيد از كتاب‌هاي منتشر شده توسط انتشارات كهكشان دانش، معرفي شده در انتهاي همين كتاب استفاده نماييد.
اميد است شما به‌ عنوان دارنده‌ي يك كسب‌و‌كار و يا كسي كه به موفقيت خود در زندگي و كسب‌و‌كار مي‌انديشد، بتوانيد با مطالعه‌ي اين كتاب به اين هدف نزدیک‌تر و به ادامه‌ي راه موفقیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌آميز خود امیدوارتر شويد.
براي شما در زندگي و كسب‌وكارتان آرزوي موفقيت و سرافرازي داريم.

  اقتصاد، مدیریت، کسب و کارآفرینی

  موفقیت | کسب و کار

  ضمانت‌ خرید