کد کالا | 421

فروشگاه | کهکشان دانش

وضعیت کالا | نو

| ۴۸۰,۰۰۰ ریال | ۴۳۲,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
بازاريابي در هر عصري بايد مطابق با نيازها و فن‌آوري‌هاي آن عصر صورت بگيرد. در سال‌هاي اخير ده‌ها و صدها روش و متد مختلف براي موفقيت در بازاريابي كالاهاي گوناگون توسط شركت‌هاي مختلف در گوشه‌وكنار جهان پايه‌گذاري و ابداع شده‌[1] كه هر يك به نوبه خود در جذب مشتري و افزايش سود‌آوري شركت مربوطه تاثير مثبتي داشته است.
با اين حال، يك روش خاص براي بازاريابي وجود دارد كه در هر زمان و در هر كشوري و براي هر شركت و كسب‌و‌كاري در هر عرصه‌اي موثر بوده و هست و خواهد بود. روشي كه كم‌ترين هزينه ممكن را دارد و در عين حال مي‌تـواند بيش‌ترين و بهترين نتايج مثبت را به بار داشته باشد.
بازاريابي دهان‌به‌دهان يكي از بهترين روش‌ها و شايد موثرترين روش‌ بازاريابي در عصر حاضر است. روشي كه مي‌تواند كسب‌و‌كار شما را با هزينه ناچيز در بين اقشار مختلف مردم و مشتريان بالقوه در كشور خودتان و هم‌زمان در سطح جهاني مطرح كرده و به آهنگ رشد و توسعه آن افزوده و باعث افزايش مشتريان بالفعل و در نتيجه رشد سود و درآمد آن گردد.
شايد بتوان گفت اين روش بازاريابي از همان آغاز عصر صنعتي شدن توليد و توسعه مشاغل و خصوصاً از آغاز سده بيستم كمابيش در اقتصاد جهاني مطرح بوده است. مطمئناً وقتي شما بخواهيد كالا يا خدمتي را براي اولين‌بار به دست آوريد، بهترين منبع براي‌ شما توصيه و معرفي دوست و آشنايي است كه قبلاً به نوعي از يك نام تجاري خاص در حيطه آن كالا يا خدمت استفاده كرده و از آن رضايت داشته است. امروزه با گسترش روش‌هاي ارتباطات و فن‌آوري مرتبط و خصوصاً اينترنت و كاربردهاي گسترده آن، اين تبليغ و معرفي نفربه‌نفر شفاهی و ...، خيلي راحت‌تر مي‌تواند صورت بگيرد.
در بازاريابي دهان‌به‌دهان وقتي كسي از خدمات و كالاي شما رضايت داشته باشد و شما بتوانيد وي را با ارائه خدمات مناسب جذب كرده و راضي نگه داريد، اين شخص به نوعي پيك رايگان براي شما خواهد شد و در هر جمع و باشگاهي و در هر زمان كه صحبت از كالا يا خدماتي متناسب با حيطه كاري شما باشد مطمئناً نامي از شما بر زبان خواهد آورد.
معرفي شخصي و شفاهي اين فرد، به آساني و بدون هزينه، باعث شناخته شدن و جذب نفرات و مشتري‌هاي جديد براي كسب‌وكار شما خواهد گرديد. ضمن اين‌كه چون اين مشتريان جديد تعريف كسب‌‌وكار شما را از دوست يا آشناي خود شنيده‌اند و به حرف وي اطمينان و اعتماد دارند، خيلي سريع‌‌تر مايل به خريد از شما خواهند بود و اين موارد در نهايت باعث خواهد شد شما با كم‌ترين هزينه بتوانيد بيشترين اثرگذاري و تبليغ را براي محصول يا خدمت خود داشته باشيد.
در اين كتاب ابتدا به معرفي و تقسيم‌بندي انواع مشتريان موجود و نحوه خريد آن‌ها از فروشگاه شما پرداخته شده است. سپس روش‌هاي بازاريابي و تبليغ دهان‌به‌دهان توسط گونه‌‌هاي مختلف مشتريان معرفي شده است تا شما را در راه‌‌اندازي و توسعه روش‌هاي انجام بازاريابي دهان‌به‌دهان ياري ‌كند و بتوانيد از اين روش كه بهترين و كم‌هزينه‌ترين روش بازاريابي مي‌باشد به نحو احسن استفاده كنيد و كسب‌و‌كار خود را در منطقه فعاليت خود بيش‌ازپيش شناسانده و با این روش به سود بيشتر و آينده بهتر دست يابيد.
لازم به ذکر است این کتاب ترجمه‌ای از کتاب نوشته شده توسط آقایان کیم شیهان و استیو اولیری است، که متناسب با فرهنگ و جامعه ایرانی بومی شده و برخی مباحث کتاب اصلی که در بازار کسب‌و‌کار ایران نمی‌توانست کارکردی داشته باشد یا با فرهنگ ایرانی سازگار نبود در ترجمه مد نظر قرار نگرفته و حذف شدند.
اين كتاب به طور كامل روش‌هاي عملياتي لازم براي بازاريابي دهان‌به‌دهان را از شروع تا پايان براي شما تشريح كرده و بهترين كتابي است كه مي‌تواند شما را در اين حيطه نوين ياري دهد. اين كتاب اولين كتابي است كه در اين زمينه در ايران منتشر مي‌شود و اميد است بتواند كمبود موجود در اين حيطه را پوشش دهد و براي مديران اقتصادي ايران عزیز راه‌گشا باشد.

[1]براي آشنايي با برخي روش‌هاي نوين بازاريابي مي‌توانيد به كتاب « 100 ايده بزرگ بازاريابي » كه اثر مشترك پدیدآورندگان كتاب فعلي بوده و توسط انتشارات كهكشان دانش منتشر شده است مراجعه نماييد.

  اقتصاد، مدیریت، کسب و کارآفرینی

  بازاریابی | فروش

  ضمانت‌ خرید