لطفا صبر کنید...

شبکه کسب و کار ایرانیان
درآمد آسان و دائمی برای همه ایرانیان
همه ایرانیان عزیز: دانش‌جو، دانش‌آموز، خانه‌دار، کارمند، کارگر، بازنشسته، مدیر، کارآفرین، فروشنده، بی‌کار و ... می‌توانند به آسانی و بدون حتی یک ریال هزینه اولیه، با حضور در بیزیکت، با امکانات متنوع و کاربردی آن به درآمدهای سالم و پایدار دست یابند.
دانش‌جو، دانش‌آموز، خانه‌دار، کارمند، کارگر، بازنشسته، مدیر، کارآفرین، فروشنده، بی‌کار و ... به آسانی و بدون یک ریال هزینه اولیه، با بیزیکت، به درآمد سالم و پایدار دست یابید.
جزئیات
فروشگاه اینترنتی رایگان برای همه مشاغل
همه کسب‌و‌کارهای ایرانی: شهری، روستایی، صنعتی، خانگی، تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ...، سنتی یا مدرن، می‌توانند به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را در بیزیکت ایجاد کرده و با آسان‌ترین و بهترین امکانات، به فروش و درآمد بیشتر دست یابند.
همه کسب‌و‌کارهای ایرانی می‌توانند به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را در بیزیکت ایجاد کرده و با آسان‌ترین و بهترین امکانات، به فروش و درآمد بیشتر دست یابند.
شروع
پیام‌رسان جامع کسب‌‌وکارها
بیزیکت با داشتن پیام‌رسان اختصاصی با امکان ایجاد گروه، کانال، پیج شخصی، لایک، کامنت و .... سیستمی خاص برای رونق کسب‌‌وکارهای ایرانی را فراهم کرده است تا فقط از یک سایت رایگان به همه چیز دسترسی داشته باشند.
با پیام‌رسان اختصاصی داخلی بیزیکت، با امکان ایجاد گروه، کانال، پیج شخصی، لایک، کامنت و .... از داخل بازار بیزیکت، به امکانات کاربردی دسترسی دارید.
فعالیت
پشتیبانی