(20) اعتماد به نفس برای همه
%۱۰

کد کالا | 1038

فروشگاه | انتشارات کهکشان دانش

وضعیت کالا | نو

(هر جلد) | ۳۷۰,۰۰۰ ریال | ۳۳۳,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
داشتن اعتماد‌به‌نفس قوی يكي از ویژگی‌های انسان‌هاي موفق در عرصه‌هاي مختلف است. داشتن قدرت در اعتماد‌به‌نفس و نشان دادن آن در روابط ميان‌فردي و اجتماعي، موردی است كه براي هر شخصي به آساني قابل دست‌يابي است. اعتماد‌به‌نفس چيزي نيست كه مادرزادي باشد و برخي از آن بهره‌مند باشند و برخي به اشتباه، تا آخر عمر خود را از آن محروم ببينند.
كتاب‌هاي زيادي در زمينه انگيزه‌بخشي و بالابردن اعتمادبه‌نفس موقت و هيجاني در بازار وجود دارد. اما كتابي كه در دست داريد با اين كتاب‌ها متفاوت است. همان‌طور كه مؤلف نيز در مقدمه كتاب بيان كرده است، بر خلاف ساير كتاب‌ها كه صرفاً به بيان برخي مطالب هيجان‌انگيز و تئوري بسنده كرده‌‌اند، در اين كتاب شما به طور گام‌به‌گام با مفاهيم و نمادهاي اعتماد‌به‌نفس آگاه مي‌شويد و آن‌گاه به تدريج با روش‌هاي كسب و رشد اعتماد‌به‌نفس در خود آشنا خواهيد شد و با تمرين‌هاي عملي داده شده در بخش‌هاي مختلف كتاب شما خواهيد توانست در روابط اجتماعي و در كسب‌و‌كار و برخوردهاي گوناگون خود با افراد مختلف، خود را متفاوت‌تر از قبل نشان دهيد و در اين ارتباطات با موفقيت بيش‌تر از قبل پيش برويد.
شما دوست عزيز مي‌تـوانيد با مطالعه و عمل به پيشنهادهاي اين كتاب، هرنوع خجالت و كم‌رويي احتمالي خود را از بين برده و با داشتن اعتماد‌به‌نفس با قدم‌هايي استوار و رويي گشاده و شخصيتي جذاب در هر جمعي حاضر شويد و با اطمينان كامل به ارتباط با ديگران و رسيدن به خواسته‌هاي خود از اين ارتباطات فكر كنيد و گذشته خود را فراموش كنيد.
اميدواريم مطالعه اين كتاب گامي بلند براي شما باشد تا در راه رسيدن به اهداف و آرزوهاي بزرگ خود قدم‌هاي موفقي برداريد و در اين راه ديگران را هم در رسيدن به جامعه‌اي شاد و موفق تشويق كنيد. سلامت باشيد.
خليل رضوي، مريم كرامتي

  روانشناسی، موفقیت و ثروت

  اعتماد به نفس | موفقیت

  ضمانت‌ خرید