کد کالا | 3367

فروشگاه | کهکشان دانش

وضعیت کالا | نو

(هر جلد) | ۳۴۰,۰۰۰ ریال | ۳۰۶,۰۰۰ ریال

وضعیت | موجود
کتاب 151 ایده‌ی سریع برای ارتباط عالی با دیگران نوشته رابرت دیتمر و استفانی مک فارلند، منبع کامل شما برای ساخت روابط بهتر کاری و شخصی است. اگر شما می‌خواهید دیدگاه‌تان را نسبت به ایجاد ارتباط با افراد در محیط کاری تغییر دهید، یا به دنبال روش‌هایی برای مدیریت کشمکش مداوم با یک همکار هستید، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

آیا تا به حال با خودتان گفته‌اید «اگر مردم لعنتی نبودند، کارم چه‌ قدر عالی می‌شد»؟ درسته، همه‌ی ما بعضی وقت‌ها چنین حسی داشته‌ایم، در واقع اغلب، بیش‌تر از حالت عادی این حس را داشته‌ایم. اما، مردم واقعیتی از زندگی و واقعیتی از کار هستند. و برای اینکه بتوانید در هر دو زمینه موثر باشید، باید یاد بگیرید با آن‌ها به طور موثر کنار بیایید.

نکته‌ها و بینشی که در کتاب 151 ایده سریع برای ارتباط عالی با دیگران (151quick ideas to improve your people skills) به اشتراک گذاشته شده است، چهار حوزه‌ی کلیدی مهارت برقراری ارتباط با مردم را پوشش می‌دهد: فهم این موضوع که چرا هوش اجتماعی شما برای موقعیت کاری‌تان ضروری است، فهم سبک ارتباطی خودتان (و این‌ که چه‌ طور بر دیگران تاثیر می‌گذارید)، نحوه‌ی ایجاد حسن نیت و ارتباط عاطفی با مردم، و نحوه‌ی مدیریت کشمکش و جان سالم از آن به در بردن! از جمله این موارد هستند.

به عنوان مثال، احتمالا قانون طلایی به شما یاد داده شده است، اما آیا با قانون پلاتینی آشنا هستید؟ می‌دانید اثر پیگمالیون چقدر می‌تواند در زمینه‌ی کار کردن با مردم قدرتمند باشد؟ به نظر شما، مردم موجوداتی منطقی هستند یا موجوداتی احساسی؟ می‌دانید چه‌ طور باید حد و مرز تعیین کنید؟ در هنگام مواجهه با دیگران، از خودتان توقعات معقولی دارید؟

رابرت دیتمر (Robert E Dittmer) و استفانی مک فارلند (Stephanie McFarland) در این کتاب، این موضوعات و بسیاری موضوعات دیگر را بازگو می‌کنند و به شما دیدگاهی بسیار آشکار برای ارتباط با مردم در هر موقعیتی را ارائه می‌دهند، و هم‌چنین، اگر از مسیر ارتباط درست با مردم خارج شدید، به شما می‌گویند چطور به آن برگردید.

سرعت پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن آن در ایران و دنیا، امروز آن‌چنان برق‌آسا شده است که بعضی مشاغل و صنایع، هر روز در ورطه‌ی نابودی بیشتر قرار می‌گیرند و در عوض به‌ تدریج برخی صنایع و مهارت‌های جدید پا به عرصه‌ی وجود می‌گذارند و خواهان فراوان پیدا می‌کنند، در حالی‌ که قبلا حتی اسمی هم از آن‌ها نبود.

از طرف دیگر تکنولوژی تفکر و روان‌شناسی موفقیت فردی نیز هر روزه ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و دیگر نمی‌توان با فکرهای قدیمی در دنیای اینترنتی و مجازی گونه‌ی امروز به موفقیت کاری یا مالی یا خانوادگی دست‌ یافت.

زندگی موفق و داشتن کسب‌وکاری موفق و پول‌ساز، حق همه و در توان همه است؛ و این نمی‌شود مگر با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌ روز و نه صرفاً وعده‌ و وعید و صحبت از قانون جذب و رؤیابافی و...! بدون اینکه در عمل حرکتی صورت بگیرد.

به طور خلاصه، این کتاب راهنمایی فوق‌العاده است و پر از ایده‌هایی بامزه، مرتبط و عملی می‌باشد که شما ممکن است تجربیاتی از آن‌ها داشته باشید. پس شروع کنید و لذت ببرید! و یادگیری این مطلب که چه‌طور می‌توان روابط کاری و شخصی بهتری ساخت را شروع کنید.

  روانشناسی، موفقیت و ثروت

  ارتباط | موفقیت | ‌اعتماد به نفس

  ضمانت‌ خرید