فرصت سرمایه‌گذاری در بیزیکت برای همه

ما کیستیم و دنبال چیستیم؟

در شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت (با اسم زیبایی که دارد و هدف آن را شفاف و واضح بیان می‌کند) ما به دنبال آفرینش ارزش و درآمد واقعی برای هموطنان عزیز هستیم.

بیزیکت، به عنوان جامع‌ترین شبکه اینترنتی کسب‌وکار برای ایرانیان، با امکاناتی کم‌نظیر برای همه مشاغل تولیدی، کشاورزی، بازرگانی و خدماتی، و مدل درآمدسازی ابتکاری برای کاربران خود، قصد دارد کاری بکند که هر کسی از هر گوشه از ایران عزیز، بتواند با حضور در فضای بکر و جذابی که خلق کرده‌ایم، برای خود کسب‌و‌کاری نو بنا سازد و یا با رونق کسب‌و‌کار خود، درآمدی پویا و پایا، برای خود و خانواده خود خلق کند.

هر کسی در هر شغلی که باشد و حتی اگر هیچ شغلی هم نداشته باشد در بیزیکت فرصت کسب درآمد منطقی و قانونی و منصفانه برایش فراهم است. بدون آن‌که کارمزدهای آن‌چنانی به برخی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها بدهد، یا علاف و سردرگم این سایت و آن سایت شود!

برای رسیدن به این هدف، سختی‌های زیادی تحمل کرده‌ایم و با هزینه‌های بسیار سنگین، همواره استقلال خود را حفظ کرده‌ایم تا بتوانیم بدون منت آقابالاسر، راه خود را با سلامتی مالی پیش ببریم و خدا را شکر تاکنون در این مسیر موفق بوده‌ایم.

در آغازین روزهای سال 2022 و بعد از سپری کردن 8 سال سخت! با پشت سر گذاشتن ماجراهای تلخ و شیرین بسیار، به مرحله‌ای رسیده‌ایم که با افتخارْ بیزیکت را به عموم مردم معرفی و خدمات آن را به ایرانیان عرضه کنیم.

اکنون از شما دعوت می‌کنیم تا ابتدا با ما بیشتر آشنا شوید. برنامه‌های پخش شده از بیزیکت در صداوسیما و مصاحبه‌ها و معرفی‌های صورت گرفته با مدیران بیزیکت در رسانه‌های مختلف را ببیند. مجوزها و دست‌آوردهای ما را ببینید، با تاریخچه شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت و سرگذشت سایت بیزیکت و تجربیات ارزشمند مدیرعامل و بنیان‌گذار بیزیکت بیشتر آشنا شوید، و بعد، اگر دوست داشتید با ما در این مسیر همراه شوید.

مصاحبه‌ها و معرفی‌های بیزیکت در رسانه‌های معتبر

سرگذشت سایت بیزیکت از ایده اولیه تا نسخه فعلی

تجربیات و سوابق کاری و علمی و عملی بنیان‌گذار

داستان شکل‌گیری شرکت ارزش آفرینان اینترنت

مجوزها و افتخارات بیزیکت و ارزش آفرینان

مطمئن باشید همراهی با بیزیکت، علاوه بر نفع مادی، پاداش معنوی بزرگی برای شما خواهد داشت، که راه را برای گسترش یک کسب‌وکار مردمی و سالم باز می‌کنید، تا همگان از نعمت این فضای گسترده مجازی برای بهبود زندگی خود بهره‌مند شوند.

اینک، ما برای پیش‌برد سریع‌تر کار جذب و ارائه خدمات به صدها هزار و حتی میلیون‌ها کسب‌و‌کار سنتی در بیزیکت، به دنبال جذب سرمایه محدود، به روشی قانونمند و باز هم ابتکاری هستیم تا با هم کاری کنیم کارستان.

اگر دنبال یک سرمایه‌گذاری مطلوب، در کاری آینده‌دار و سالم، و همکاری با انسان‌هایی متعهد هستید به جمع ما خوش آمدید.

 

کرادفاندینگ بیزیکتی:

شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت، با شناسه ملی 14007578152، با پشتوانه 24 سال تجربه ارزشمند مدیران و کارشناسان خود، به شرح این سند، به روش کرادفاندینگ (جذب سرمایه‌های خرد)، با تعریف امتیاز کت، قصد دارد با ایجاد فرصت مشارکت گروهی برای علاقه‌مندان به توسعه و پیش‌رفت، سرمایه جذب‌شده را برای توسعه بازار و امکانات شبکه اجتماعی کسب‌وکار ایرانیان « بیزیکت »، هزینه کرده و به تدریج با راه‌اندازی سایر پروژه‌های مدنظر خود در حوزه‌های صنعتی، بازرگانی، کشاورزی و خدمات، بستر اشتغال‌آفرینی و افزایش درآمد برای مردم عزیز ایران را فراهم نماید.

 

تعریف امتیاز کت:

Ket کت، به عنوان امتیاز اختصاصی شبکه کسب‌و‌کار بیزیکت (سایت و اپلیکیشن) تعریف می‌شود. این شبکه، به عنوان یکی از محصولات شرکت ارزش‌آفرینان عصر اینترنت - که به عنوان یک شرکت « نوآفرین » با کد 6543-95-17-17 مورد تایید رسمی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران می‌باشد - جامع‌ترین سامانه برای رونق همه کسب‌و‌کارهای ایرانی، و پلتفرم کامل کسب درآمد برای همه ایرانیان عزیز است.

 

نکته:

طبق تعریف، « کت » فقط یک امتیاز اختصاصی در بیزیکت بوده و هیچ ارتباطی با ارز و کوین و توکن دیجیتال ندارد و نیازی هم به کیف پول دیجیتال و رمزنگه‌داری و ... ندارد.

کل فرآیند کسب امتیاز کت یا تبادل آن با دیگران و یا استفاده از آن برای خرید خدمات و کالاها، با عضویت در شبکه تجاری بیزیکت صورت می‌گیرد و نیازی به هیچ نرم‌افزار یا اپلیکیشن دیگر ندارد.

 

روش دریافت کت:

کسب امتیاز کت به 3 طریق ممکن است:

 1. مشارکت در پیش‌خرید کت به تعداد مشخص، از خود شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت و شبکه تجاری بیزیکت به صورت مستقیم، با نرخ اولیه تعریف شده، با تضمین دریافت پاداش فصلی مشخص.
 2. دریافت کت به عنوان پاداش معرفی دیگران، فقط به شرط پیش‌خرید مستقیم کت توسط فرد معرفی‌شده، به میزان 10 درصد تعداد کت خرید شده توسط وی.
 3. دریافت رایگان و کسب امتیاز کت به تعداد مشخص، با انجام هر نوع فعالیت در شبکه کسب‌وکار بیزیکت، متناسب با نوع عملکرد (از جذب کاربر و فروشگاه جدید تا خرید و فروش هر نوع کالا یا خدمات و ... از گذاشتن پست و ثبت کالا و آگهی و مطلب تا لایک و کامنت و بازنشر محتواهای دیگران و ... از دنبال‌کردن دیگران و جذب دنبال‌کننده تا عضویت در گروه‌ها و جذب عضو گروه و ...)، که به صورت روزانه و با دقت، با فرمولی محرمانه با بیش از 80 متغیر!، محاسبه و به کاربر اختصاص داده می‌شود.

 

پیش‌خرید کت:

 • هر کت در مرحله پیش‌فروش توسط خود بیزیکت، به نرخ 11 هزار ریال، برابر یک‌هزار و یک‌صد تومان عرضه می‌شود.
 • در این مرحله حداقل مبلغ قابل پیش‌خرید 550 هزار تومان و حداکثر مبلغ 110 میلیون تومان برای هر نفر می‌باشد.

 

تعداد کت پیش‌فروش:

 • در مرحله پیش‌فروش، حداقل تعداد کت قابل پیش‌خرید توسط هر فرد 500 کت و حداکثر 100 هزار کت می‌باشد.
 • کلاً 6 میلیون کت در 3 مرحله و هر مرحله 2 ‌میلیون واحد پیش‌فروش می‌شود. پیش‌فروش دیگری نخواهیم داشت.
 • سود تضمین‌شده مشارکت، در مرحله اول 36 درصد، مرحله دوم 30 درصد و در مرحله سوم 24 درصد خواهد بود.
 • برای هر متقاضی به صورت آنلاین، میزان سود و شرایط پیش‌فروش، اعلام و توافق‌نامه آنلاین رسمی منعقد می‌شود.

 

مزایای پیش‌خرید کت:

 • برای پیش‌خریدکنندگان اولیه، کسب سود مشخص شده در توافق‌نامه آنلاین، در کت‌مارکت، در طول سال تضمین می‌شود.
 • برای خریداران بیش از 50 هزار کت، عضویت وی‌آی‌پی یک‌ساله بیزیکت به ارزش 3/3 میلیون تومان، رایگان هدیه می‌شود.
 • برای خریداران 25 هزار تا 45 هزار کت، عضویت طلایی یک‌ساله بیزیکت به ارزش 2/2 میلیون تومان، رایگان هدیه می‌شود.
 • برای خریداران 10 هزار تا 20 هزار کت، عضویت نقره‌ای یک‌ساله بیزیکت به ارزش 1/1 میلیون تومان، رایگان هدیه می‌شود.
 • برای کلیه خریداران بالای 15 هزار کت، اپلیکیشن اختصاصی با کد توکار به ارزش 999 هزار تومان، رایگان هدیه می‌شود.

 

نحوه تضمین سود:

 • ما تضمین می‌کنیم شما در طول یک‌سال، با فروش کت‌های خود، در کت‌مارکت بیزیکت، به میزان توافق‌نامه فیمابین سود خواهید کرد.
 • در پایان سال، اگر سود شما کمتر از درصد توافق‌شده بود، کت‌های دریافتی را پس بدهید، بقیه سود تا سقف توافق را پرداخت می‌کنیم.
 • اگر اهل ریسک نیستید، هیچ کاری نکنید، و در پایان سال کل کت‌های دریافتی را عودت دهید و سود تضمین‌شده فوق را دریافت کنید.
 • امکان عودت کت و دریافت سود سالانه توافق‌شده فقط پایان سال مقدور است و در تقاضای قبل از آن، فقط اصل پول برگردانده می‌شود.

 

فرآیند پیش‌خرید کت:

عضویت در بیزیکت، تکمیل مشخصات فردی و شغلی و بانکی جهت احراز هویت، شارژ کیف پول بیزیکتی و افزایش موجودی به میزان دلخواه (با گزینه شارژ کیف بیزیکتی از اینجا)، ثبت تقاضا در سایت برای دریافت کت (با ثبت تیکت از اینجا)، کسر مبلغ مربوطه از موجودی، انتقال کت مربوطه به حساب امتیازات کاربر در بیزیکت.

 

پاداش معرفی خریدار کت:

با توجه به این‌که پیش‌فروش کت، درآمد نبوده و صرفاً نوعی سرمایه‌گذاری است که بیزیکت متعهد می‌گردد اصل پول پیش‌خریدکنندگان را همراه با سود سالانه توافق شده بین 36 تا 24 درصد به ایشان برگرداند، لذا در مورد این مشارکت، پورسانت‌های مرسوم سایت بابت معرفی دیگران مدنظر نمی‌باشد و پورسانت معرفی پیش‌خرید‌کننده، برای فرد معرف، بدون توجه به نوع عضویت خود فرد معرف، به طور ثابت، و به شکل فقط امتیاز کت، به میزان 10 درصد تعداد کت خریداری شده فرد معرفی‌شده خواهد بود که به شکل کت در حساب امتیازات فرد معرف در بیزیکت ثبت و افزوده می‌شود که قابل فروش به دیگران در کت‌مارکت یا خرید خدمات اختصاصی بیزیکت توسط دارنده آن می‌باشد.

دقت:

پاداش کت فوق برای فرد معرف، مستقیماً قابل عودت به سایت یا تبدیل به وجه نقد توسط خود بیزیکت نمی‌باشد و سود تضمین‌شده هم ندارد.

مثال:

برای مثال اگر شما فردی را معرفی کنید که به میزان 100 هزار کت به مبلغ 110 میلیون تومان پیش‌خرید نماید، به تعداد 10 هزار کت به ارزش اولیه حداقل 11 میلیون تومان پاداش به شما اختصاص می‌یابد که شما می‌توانید این تعداد کت را در هر زمان به قیمت روز به متقاضیان خریدار بفروشید، یا با استفاده از آن خدمات اختصاصی اعلام شده در خود بیزیکت را تهیه و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

این پاداش صرفاً برای خرید مستقیم کت از بیزیکت در مرحله پیش‌فروش، در نظر گرفته می‌شود و به هر نوع و هر میزان خریدوفروش کت در سایر زمان‌ها بین کاربران بیزیکت ارتباطی ندارد.

 

نکته:

فرد معرفی‌شده برای پیش‌خرید کت، در هر زمان، هر خرید یا فروش دیگری در بیزیکت انجام دهد، پاداش‌ها و پورسانت‌های عادی سایت، به صورت دائمی، متناسب با نوع عضویت معرف، برای شخص معرف وی محفوظ بوده و پرداخت خواهد شد.

 

قابلیت مبادله کت:

 • امتیازات کت کسب‌شده، از فصل دوم 1401 با خریدوفروش خودکار در کت‌مارکت قابل تبدیل به وجه نقد خواهد بود.
 • تا آن زمان کاربران می‌توانند به صورت نیمه‌ خودکار در بیزیکت به تبادل و خرید و فروش کت با دیگران اقدام نمایند.
 • هر نوع تبادل کت بین افراد، باید در آمار امتیازات فرد در بیزیکت ثبت و دیده شود و خارج از آن ادعایی قبول نیست.
 • نرخ روزانه کت برای خرید و فروش بین کاربران به صورت بازاری تعیین خواهد شد و محدودیتی وجود نخواهد داشت.
 • نرخ پذیرش کت برای خرید خدمات اختصاصی از ما، به صورت روزانه، برابر با میانگین نرخ معاملات هرروز خواهد بود.
 • کاربر می‌تواند با پرداخت هزینه عملیات مورد نظر خود با استفاده از کت، از تخفیف 10 تا 50 درصد هم بهره‌مند شود.
 • امکان خرید خدمات اختصاصی بیزیکت با استفاده از پرداخت با کت در هر زمان توسط ارزش آفرینان تضمین می‌شود.
 • بازخرید کت برای پیش‌خرید‌کنندگان، فقط در پایان سال با پس‌دادن کت و گرفتن سود تضمین‌شده مقدور خواهد شد.
 • برای هر نوع فروش کت در کت‌مارکت، متناسب با نوع عضویت فرد فروشنده، به میزان ناچیز کارمزد کسر خواهد گردید.

 

مصرف سرمایه:

هدف شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت از پیش‌فروش کت و پذیرش مشارکت شما دوستان عزیز، تکمیل پروژه‌های آتی شبکه کسب‌و‌کار بیزیکت و تبدیل آن به مرجعی کامل‌تر و بی‌نظیر برای رشد و توسعه و پیش‌برد همه کسب‌و‌کارها در همه مشاغل و فرصت کسب درآمد بیشتر برای همه مردم می‌باشد. در این مسیر، ما همزمان با توسعه بازار برای همه بخش‌های فعال بیزیکت با جذب نمایندگی‌های تخصصی در سراسر کشور، به تدریج امکانات زیر را با ابتکارات خاص و ایده‌های جذاب و متنوع خود به بیزیکت اضافه خواهیم کرد:

 • سامانه پیک اختصاصی بیزیکت برای جابجایی سفارشات فروشگاه‌های بیزیکتی و سایر فروشگاه‌ها و سفارشات
 • بخش کرایه‌بازار با قابلیت کسب درآمد برای همه با کرایه دادن هر نوع وسیله فیزیکی برای هر مدت دلخواه
 • بخش اجاره‌بازار با قابلیت کسب درآمد برای همه با اجاره دادن هر نوع مکان فیزیکی برای هر مدت دلخواه
 • بخش سرگرمی و تفریحات سالم و بازی‌های متنوع برای همه، برای زمان‌های خوشی و استراحت روزمره
 • بخش خرید بلیط ارزان برای هر نوع وسیله نقلیه برای هر نوع مقصد داخلی و خارجی برای هر نوع سفر
 • بخش آموزش و آزمون آنلاین با قابلیت کسب درآمد برای همه با تدریس هر نوع درس و مهارت فنی
 • بخش خدمات آفلاین با قابلیت کسب درآمد برای همه با هر نوع مهارت تخصصی قابل اجرا در محل

دقت کنید که در همه بخش‌های مالی بیزیکت، سیستم کسب درآمد مادام‌العمر برای معرف‌های خریدار و فروشنده همواره فعال خواهد بود.

بر این اساس، به زودی دو فراخوان سراسری بسیار متفاوت، برای همکاری عمومی، با شرایط استثنایی، از سوی بیزیکت منتشر خواهد شد.

 

کاربردهای کت:

مرحله اول، خرید خدمات اختصاصی بیزیکت شامل:

پرداخت هزینه حق عضویت حرفه‌ای بیزیکت برای افزایش پورسانت و درآمدهای بیشتر برای کاربر (شامل عضویت نقره‌ای، طلایی و وی‌آی‌پی)، پرداخت هزینه ثبت آگهی طلایی و نقره‌ای در بخش آگهی‌نامه، پرداخت هزینه سفارش انواع تبلیغات در شبکه بیزیکت، پرداخت هزینه اخذ نمایندگی بیزیکت و ...

خرید خدمات اختصاصی فوق با استفاده از کت، شامل تخفیف 10 تا 50 درصد در نرخ‌ روز خدمت مربوطه نیز خواهد بود.

مرحله دوم، در کل شبکه بیزیکت، برای خرید کالاها یا خدمات یا فایل‌های عرضه شده توسط فروشندگان منتخب بیزیکت.

مرحله سوم، با جذب همکاران دیگر، برای خرید انواع خدمات و کالاها از سایر سایت‌ها و شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر فعال.

 

حساب‌کتاب کت:

گزارش کلیه رخ‌دادهای مربوط به کسب، تبادل و استفاده از امتیاز کت، در صفحه گزارش امتیازات، در منوی درآمد، در شبکه تخصصی کسب‌وکار بیزیکت، قابل مشاهده می‌باشد.

 

اگر سوالی دارید این‌جا کلیک کنید و از پشتیبانی بپرسید