معرفی کلی بیزیکت و امکانات آن:

بیزیکت به عنوان جامع‌ترین سامانه کسب‌وکار و خرید و فروش و کسب درآمد آسان و دائمی برای همه ایرانیان، امکانات متفاوت و کاربردی زیادی را عرضه کرده است.

برای راحتی کار عزیزان بیزیکتی، ما هر یک از این امکانات را یک سرویس نام داده‌ایم و در این راهنما، هر سرویس یک صفحه مستقل دارد که در آن به طور کامل راهنمای کار با آن سرویس بیان شده است.

در منوهای اصلی بیزیکت، گزینه اول سرویس‌ها هست که فقط اسامی سرویس‌ها را نشان می‌دهد تا شما به هر بخشی که لازم دارید وارد شوید. گزینه آخر هم بیزیکت من است که مختص کنترل پروفایل و آمار و تنظیمات شخصی شماست.

در هر سرویس از بیزیکت، 3 آیکن وسطی منوها اختصاصی آن سرویس است که در اغلب موارد هر آیکن نیز خودش دارای زیرگزینه‌هایی برای دسترسی سریع‌تر به همه امکانات آن بخش می‌باشد.

بیزیکت به عنوان یک اپلیکیشن بسیار متفاوت و منحصربه‌فرد، یک برنامه دوطرفه است و در هر یک از سرویس‌های بیزیکت، هر شخص، هم می‌تواند عرضه‌کننده و فروشنده یک سرویس باشد و هم خدمات‌گیرنده و خریدار آن سرویس، و برای این دو کار، ما دو اپلیکیشن جدا نداریم! همه چیز در یک‌جا برای همه ایرانیان قابل استفاده است. لذا 3 آیکن اختصاصی هر سرویس دارای 3 گزینه، یکی برای عرضه‌کننده و یکی برای خدمات‌گیرنده و یکی هم برای دسترسی به دسته‌بندی‌های مربوط به آن سرویس می‌باشد.

 

راهنمای سریع کارهای پرتکرار:

کسب درآمد: نصب اپلیکیشن بیزیکت: باز کردن صفحه دلخواه در اپ: کلیک روی آیکن مشکی رنگ شیر در گوشه چپ بالای صفحه

خرید کالا: دسته‌بندی‌ها: انتخاب کالا و خرید: آیکن سبد خرید در بالای صفحات

ایجاد فروشگاه و فروش کالا: پنل فروشنده: ثبت کالای جدید

تغییر قیمت کالاها: پنل فروشنده: تغییر قیمت‌ها

دوست‌یابی و چت: شبکه من: گفت‌و‌گوهای من

ارسال پست و پیج شخصی: شبکه من: پیج و پست‌های من

ایجاد و کار با گروه/کانال: شبکه من: گروه‌ها/کانال‌های من

به زودی راهنمای کامل و دقیق جزئیات همه بخش‌های بیزیکت تقدیم خواهد شد